בי וומן » כתבות » טעויות נפוצות בטיפוח פנים שכדאי להימנע מהן

טעויות נפוצות בטיפוח פנים שכדאי להימנע מהן 

טעויות נפוצות בטיפוח פנים שכדאי להימנע מהןמאת: מערכת האתר, מדור: בריאות, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 27/07/2017

טעות קטנה שאת מבצעת על בסיס יומי עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לעור ולמראה הפנים. אז איך תדעי מתי מדובר בפעולה לא מומלצת ומה האלטרנטיבה להרגלים הקיימים? קבלי מדריך שיעזור לך

עקרונות טיפוח לא נכונים מצטברים עם השנים ולאחר מכן הופכים להרגלים שקשה להיפטר מהם. זה בולט בעיקר בטיפוח פנים ובכל מה שקשור לאיפור, כי בסופו של דבר מדובר באזור הכי מרכזי ובולט בגוף. מצד שני, לא צריך להיבהל בגלל הטעויות הנפוצות וכדאי להכיר אותן על מנת להימנע מהן מוקדם ככל האפשר.

לחות לפנים והגנה לידיים
הטעות הנפוצה ביותר היא לדלג על תכשירי טיפוח ולמרוח איפור ישר על הפנים. הלחות הגבוהה בארץ לא באה על חשבון העובדה שהעור זקוק למנת לחות יומית, מרוכזת וייעודית.
בקיץ אמנם מומלץ לשנות את סדר השימוש בתכשירי הטיפוח ולוודא שמדובר בתכשירים שמתאימים למזג אוויר חם ולח, אך לא כדאי לוותר עליהם לגמרי. הטיפ החשוב בהקשר הזה הוא להשתמש בתכשירים עשירים בלחות בשעות הלילה ולנקות את העור היטב בבוקר לפני שמורחים עליו קרמים קלילים.
עוד טעות שלא קשורה ישירות לטיפוח הפנים אבל משפיעה עליה היא לוותר על מקדם הגנה על כפות הידיים. למרות שאת מורחת מקדם הגנה ישירות על הפנים, את צריכה לעשות זאת גם על הידיים בשביל למנוע מצב שבו ידיים יבשות פוגעות בעור שלך. זה גם פשוט מכפי שנהוג לחשוב כי אפשר להשתמש במקדם הגנה איכותי לידיים בקביעות ורק לחדש את המריחה אחת לשעתיים בעת חשיפה לשמש.

premier22.jpg

איך את שוטפת פנים?
טעות לא פחות חמורה שלא קשורה ישירות למוצרי טיפוח שבהם את משתמשת אלא להרגלים שצברת מגיל צעיר היא לשטוף את הפנים עם מים חמים מדי. כולנו אוהבות להתרחץ במים רותחים בחורף, אבל שטיפה של הפנים איתם מותירה את העור נטול לחות וגורמת לו להתקלף. מומלץ לרחוץ את הפנים במים פושרים בלבד, לשמור על הלחות הטבעית של העור ולחסוך הוצאות על תכשירי טיפוח יקרים.

כמו כן, שימי לב שאת חייבת להוריד את האיפור לפני השינה ולא להתעצל. קחי את זה בחשבון בפעם הבאה שאת יוצאת מהבית ולפני שאת נכנסת למיטה. שאריות של מייק אפ סותמות את הנקבוביות בעור הפנים, אוטמות בתוכן את הלכלוך והשומן ומונעות מהעור הזדמנות לשקם את עצמו באופן טבעי.

לבסוף, עלייך להשתמש כל הזמן בתכשירי טיפוח פנים שמתאימים לך ובמוצרי איפור שעולים בקנה אחד עם רמת הלחות הטבעית של העור. המבחר העצום של תכשירי הטיפוח עלול להקשות עלייך, אבל שווה להשקיע לפחות אחת לחודש בהשוואה בין התכשירים ובבדיקת היעילות שלהם. אלו בשורה התחתונה הכלים העיקריים שעומדים לרשותך בטיפוח הפנים ובשמירה על עור חלק ומחמיא.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
טיפוח, יופי, בריאות, נשים, פנים, עור, קוסמטיקה, הגנה