בי וומן » כתבות » ישרה כמו סרגל

ישרה כמו סרגל 

ישרה כמו סרגל, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה
פורסם בתאריך: 29/07/2017

עכשיו אחרי גיל ארבעים כשאני מתחילה לחוש שראייתי מתערפלת אני שוקלת להחליף את משקפי הראייה שלי, שעד היום שמשו למחשב בלבד ולא השקעתי בהן איזו מחשבה חיצונית אופנתית מידי, למשהו לביש יותר.

belisima.jpg

אופטיקה בליסימה

כן, הגעתי לגיל שצריך לבחור מסגרת נורמלית למשקפי ראייה שאפשר להראות בהם בציבור לא כהיפסטרית של השעה. אלא שברוב חנויות האופטיקה אני משום מה חוששת להפקיד את הרב צילינדריות שלי, אחרי שכמה פעמים נפלתי עם זוגות משקפיים שעושות לי סחרחורת. ואז הגעתי לאופטיקה בליסימה ברחוב קרליבך, וגיליתי שלא רק שהם מייבאים את מיטב המותגים שיש, הם גם אופטיקאים מדופלמים ובתוך כמה שעות מכינים לך זוג משקפיים מעוצב עם עדשות מדויקות גם כשהמספר שלך מורכב מעשרות אלפי צילינדרים שאיש אינו מצליח לדייק.

999_6984.jpg

חוץ מזה אם אתן כבר שם, יש מבצעים מדליקים גם על משקפי שמש, זוג שני בחמישים אחוזי הנחה על חלק מהדגמים ומבחר עצום ששווה לבדוק.

dorina-sport-7-400-x-371.jpg

DORINA ספורט

חזיות ספורט הן קטע רציני אצלי, מכיוון שניחנתי בחוסר יכולת לסבול חזייה שלא יושבת בול על הגוף, כל שכן בזמן פעילות גופנית כלשהי. DORINA המותג הגרמני הידוע, מצליח לפתור כמו פסיכולוג את הפטיש הזה שלי, וכמו כל דבר שמגיע ממלכת גרמניה, יש בקולקציה סטים שלמים של חזיות ותחתונים (לא רק מתחום הספורט).

dorina-sport-2-400-x-326.jpg

אלא שבעיקר מה שאני אהבתי היא את האחיזה המעולה, מגוון המידות, העובדה שמי שיש לה חזה גדול יכולה למצוא את עצמה בשקט מזמינה סט ולא מרגישה אותו. מחירים שמתחילים ב 60 ₪ ומגיעים לאזור ה 230 ₪. משובח ביותר.

disney.jpg

ג'אנספורט ישראל, בשיתוף פעולה פופ אפי עם קרביץ

אגב אוטוטו בית ספר, ואותי זה ממש לא מעניין, אבל אני מתה על חנויות הפופ אפ של התיקים והאביזרים שאני רוכשת לעצמי ממש לפני תחילת השנה. ראש השנה היא הזדמנות נפלאה מבחינתי לחדש את היומן, מחברת העבודה ואת התיק למכון הכושר. הפעם רשת ג'אנספורט ישראל בשיתוף רשת קרביץ השיקה את הפופ אפ קונספט לשנת 2017 בקניון רמת אביב. ו- 2 נקודות נוספות .

jansport-pop-up-400-x-267.jpg

הפופ-אפ השנה שואב את השראתו מעולם אומנות הרחוב כולל קולקציות הנמצאות במהדורה מוגבלת וקולקציה ייחודית שעוצבה על ידי מעצבי דיסני. בכל שנה אני פוקדת את הפופ אפ התורן של ג'אנספורט ויוצאת משם עם שלל רב לי ולאחיינים. מה שנקרא: לא לילדים בלבד.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: