בי וומן » כתבות » כמו באירופה

כמו באירופה 

כמו באירופהמאת: טליה לוין, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 28/10/2017

אני לא יודעת מה אתכן אבל אני נמצאת עמוק בתוך השגרה. כחלק ממסע ההתאקלמות שלי אחרי חודש וקצת של חגים והתעופפויות מפה לשם ומשם לפה, אני מוצאת נחמה בקולקציות סתיו וחורף שהפעם אם הבנתי נכון מנסות להחזיר לנו את כל הטרנדים של שני העשורים האחרונים בבת אחת. מה שיפה העונה הוא שבניגוד לעונות קודמות, אפשר פשוט להכנס לכל חנות שהיא ולמצוא דברים שונים לחלוטין ממה שרואים אצל האחרת.

danarazili-400-x-600.jpg

"רזילי"

תחנה ראשונה – רזילי. אני אוהבת את רזילי כבר עשרים שנה ולו רק מכיוון שתמיד אפשר למצוא שם פריטים ייחודיים עם נגיעות טרנדיות אבל לא כאלה שתראו ברחוב. זאת אומרת, רוב הסיכויים שאם את לובשת פריט מרזילי לא תראי אותו על מישהי אחרת בעבודה או באירוע.

razili-400-x-600.jpg

קולקציית החורף הקרובה שלהם מעניינת במיוחד, עם נגיעות אירופאיות וכאלה שדווקא מקילות עליי לפחות את דכאון החורף.

kidskiwi-400-x-600.jpg

"קיווי"

בגדי ילדים הם אניגמה בעיני, אולי מכיוון שכשאני הייתי ילדה בחורף בעיקר לבשתי טרנינגים, אני מניחה שעד גיל 13 לפחות. לא היתה אלטרנטיבה אחרת. היום הסיפור שונה לחלוטין, ואפילו לאחיין שלי שבשבוע הבא כבר יהיה בן 4 אני מצליחה למצוא מערכות לבוש לחורף שלא יביישו את המלתחה של אבא שלו.

kiwi-400-x-600.jpg

קיווי, תמיד מקפידים על מגוון מעניין של בגדים נוחים שנראים סופר יוקרתיים אבל הם בעצם הכי קאז'ואל לזה או לזו שעדיין אוהבים להתרוצץ מסביב. הקולקציה החדשה שלהם פשוט מקסימה, אני באופן אישי ממש עצרתי את עצמי מלקנות את כל החנות.

גם רשת העין השלישית עברה איזה שהוא מהפך מאז קניתי שם את השמלה האלמותית שלי לפני 18 שנה. אני חושבת שעם השנים התגבשה שם קולקציה אקלטקטית שמתאימה לא רק לנשים בכל הגילאים אלא גם במגוון סגנונות רחבים. לא עוד בוהו שיק בלבד, אלא הכל מהכל.

ayin-400-x-599.jpg

"העין השלישית"

בכלל, החנויות שלהם כייפיות, ומזכירות חנות ממתקים.

planet-400-x-400.jpg

"פלאנט"

וזה ללא ספק השעון הכי מדהים שראיתי לאחרונה, קולקציית GC של פלאנט. שיק אלמותי של חורף.


טליה לוין, עתונאית בהווה , עם עבר בעולם האופנה ועתיד בקניות. מנסה להימנע מהמילים טרנדים וה"הדבר החם של העונה", אך לא מבטיחה שתצליח. talia.le@gmail.com
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
קיווי, פלאנט, שעונים, העין השלישית, רזילי, מעצבים, קולקציות חורף,