בי וומן » כתבות » שנה מופלאה: הצבעים הטרנדיים שיעשו את 2018

שנה מופלאה: הצבעים הטרנדיים שיעשו את 2018 

שנה מופלאה: הצבעים הטרנדיים שיעשו את 2018מאת: מערכת האתר, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 07/11/2017

שנת 2017 מתקרבת לקיצה במהירות, ומיד נאלץ להתרגל לספרה אחרונה חדשה בתאריך. רגע לפני שזה קורה, הגיע הזמן להעריך איך תיראה השנה הקרובה מבחינה עיצובית. השנה החולפת הוגדרה על ידי צבעיים טרופיים, חמים וניטרליים, אך שנת 2018 צפויה להיות מאופיינת בגוונים בעלי גישה חדשנית ומקורית יותר. למי שמחפש להקדים את הסיבוב, קרן וברמן דקל, מבעלי "עילית הלבשה לבית", מרכזת את הגוונים החמים שיצבעו את הבתים בפרט ואת העולם בכלל בשנת 2018.

חור שחור
הצבע השחור הפך בשנים האחרונות לפופולרי יותר ויותר, אך בשנה הקרובה הוא צפוי להציג את הגרסה האולטימטיבית שלו – חדר בעיצוב שחור כצבע רקע. הכוונה היא שעל פי מודל ה-10-30-60, הצבע השחור ישמש כצבע העיקרי בחלל (60%). על אף כי נהוג להציב צבעים בהירים ופסטליים יותר כצבע עיקרי, הצבת השחור כצבע הרקע מוסיפה תחכום ואלגנטיות לחלל. בנוסף, הוא צבע שממש קל לעבוד איתו מכיוון שהוא משתלב עם כל צבע או גוון אחר.

פסטל הוא השחור החדש
לרוב, כשמעוניינים להשתמש בסקאלה מינימליסטית ביותר, נהוג להשתמש בשחור ולבן, אך ב-2018 כבר תהיה בחירה מגוונת יותר. בשנה הקרובה הגוונים הפסטליים הרכים והעדינים צפויים למלא את הסקאלות המינימליסטיות ברחבי העולם. גוונים כגון ירוק מנטה בהיר, ורוד-צהוב בהיר, תכלת שמיים ועוד. השילוב שלהם עם גוונים של לבן צפוי למלא בתים רבים בשנה הקרובה.

pinkwall11.jpg
העתיד נראה ורוד לכולם (צילום: עילית הלבשה לבית)

העתיד נראה ורוד לכולם
עכשיו זה כבר רשמי: ורוד איבד את הקונוטציה הבלעדית שלו למין הנשי וכיום הוא צבע יוניסקס לכל דבר ועניין. היכולת שלו לבטא מגוון עשיר של רגשות החל מהנאה ועד תשוקה, הופך אותו לצבע שכולם יכולים להזדהות איתו. דור המילאניאלס אימץ את הצבע ועושה שימוש רחב הרבה יותר. במקום שימוש מוגבל בגוונים סטריאוטיפיים בלבד של ורוד מסטיק קלאסי, נעשה שימוש בגוונים מורכבים יותר ואפלים יותר המראים את המנעד העשיר של הצבע הוורוד. מגמה זו צפויה להמשיך בכל הכוח בשנת 2018, לכן יהיה מעניין לראות אילו שימושים יעשו בו.

טכנולוגיה ירוקה
אנשי ההייטק של היום הם ההיפים החדשים. הכוונה היא שהם מאלים ברעיונות מהפכניים ואידאליים אוטופיים. חוץ מכך הם גם מאוד דואגים לסביבה, לכן הצבע הירוק הפך לצבע הדגל שלהם, אך לא הגוון ירוק של צמחייה, אלא ירוק טכנולוגי, כמו של גוגל. ירוק טכנולוגי זה משתלב נהדר עם גוונים מימיים כהים של כחול שאותם מאזניים עם גוונים ניטרליים, או גוונים צהובים חמים וגוונים סגולים אנרגטיים.

greenwall11.jpg
טכנולוגיה ירוקה (צילום: עילית הלבשה לבית)

הבי מטאל
תוספת חדשה לקבוצת הגוונים הניטרליים היא די מפתיעה – גוונים מטאליים. על אף כי נהוג להתייחס עליהם כגוונים דרמטיים, חברת פנטון טוענת כי בשנת 2018 מסמנת שינוי בתפיסה. כיום ניתן להשתמש בהם כגווני זהב כתחליף מקורי לשיש או כהדגשות עדינות בחלל. עם טכנולוגיות הייצור החדשות ניתן לייצר מגוון עשיר ביותר של גוונים מטאליים שונים.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
עיצוב, בית, 2018, טרנדים, סטייל, לייף סטייל, הלבשה, נשים