בי וומן » כתבות » כשגשם (לא) מטפטף על העורף

כשגשם (לא) מטפטף על העורף 

כשגשם (לא) מטפטף על העורףמאת: טליה לוין, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 24/12/2017

בדיוק כשמילים אלו נכתבות יורד גשם. כן, אני יודעת שזה מוזר להתייחס לרפרנס של גשם באמצע דצמבר ובעצם כפסע לקראת סוף החודש, כאילו קורה פה משהו מוזר. אבל לפני כמה ימים הייתי בצפון וארזתי את כל בגדי הסקי שלי כי אמרו לי שבחודשים אלה על פסגות של הרים צפוניים גם אם ישראליים – קר נורא. ומה שקרה בסופו של דבר הוא שנשרפנו כולנו מחום. כן, אגלי זיעה וסריג עבה מידי שהתחשק לי לקרוע מעליי שלא לדבר על להצטער שלא לקחתי את ז'קט הג'ינס במקום את המעיל העבה. וגם ברשתות האופנה אני יכולה לומר שהמצוקה מורגשת, לאנשים חם אז הם לא ממש רצים לרכוש מעילים אם כי יש לכולנו זיכרון קצר, ובשנים האחרונות דצמבר שחון לא העיד על ינואר או פברואר והחורף לחלוטין עוד לפנינו.

coat-400-x-513.jpg

מבצע עד סוף השנה האזרחית - קנו ב 400 שלמו 200


מעיל טוב הוא משהו שכל אחת צריכה, גם אם אין פה ממש חורף. בשבועות האחרונים יש מגמה שכזאת להפסיק להבהל מהחורפים האירופאים ולטוס למדינות אירופה בסוף השנה האזרחית , גם כי הדילים ממש שווים וגם כי בניגוד לטענות של האמהות הפולניות שלנו – קור עוד לא הרג אף אחת.

eagle-400-x-513.jpg

אל תחכו לסוף העונה! אמריקן איגל

באמריקן איגל עד סוף השנה האזרחית המבצע השווה ביותר שמצאתי הוא עבור מעילים. אם תקנו ב 400 תשלמו רק 200 , מה שיוזיל לכם את מחירי המעילים השווים ביותר שלהם מבלי שתצטרכו להמתין לסוף העונה ואולי ואף חבל, לפספס.
ואפרופו חורף, תראו את נעלי הבית הכיפיות של dreamfoams שתמיד גורמות לי לרצות לטעות בבוקר בכוונה תחילה, ולצאת איתן לעבודה. אגב, כל נעלי הבית ניתנות לכביסה במכונה ולא הורסות את פטנט הסולייה.

dreamfoams-400-x-560.jpg

נעלי בית ששווה להתהלך איתן גם בחוץ dreamfoams

ואם כבר באין חורף עסקינן, אז הדבר היחידי שאני אוהבת להסתובב איתו הן שמלות. והשמלות של לי קופר שנעלמו לי מהמדפים בשנה הקודמת וחזרו בשנה הנוכחית בסערה הן המלתחה הקבועה שלי בחורף הקרוב.

kuper-400-x-600.jpg

לי קופר. חורף ישראלי, סתיו אירופאי

בשילוב עם מעיל טוב מהאייטם הראשון, אני עוברת את ינואר בקלות.


טליה לוין, עתונאית בהווה , עם עבר בעולם האופנה ועתיד בקניות. מנסה להימנע מהמילים טרנדים וה"הדבר החם של העונה", אך לא מבטיחה שתצליח. talia.le@gmail.com
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
אמריקן איגל, נעלי בית, דרים פואמס, לי קופר, שמלות חורף, מעילים , סף עונה