בי וומן » כתבות » ריצה בין הטיפות

ריצה בין הטיפות 

ריצה בין הטיפותמאת: טליה לוין, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 06/01/2018

טירוף הסניקרס כבר כאן ואמנם מדובר בנעליים שמתאימות יותר לסתיו, אבל בחורף השחון שלנו (להוציא את המיני "סערה" בכוס מים שהיתה כאן בסוף השבוע) מדובר בנעליים שבהחלט מתאימות גם לחורף. סניקרס הן קצת כמו נעלי ספורט רק מעודנות יותר ואני אוהבת אותן במיוחד מכיוון שבדגמיהם המיוחדים הן מתאימות גם לשילוב הולם באאוטפיט איתו הולכים לעבודה.

sf-af1-high-release-date-info_.jpg

לקוחות מחכים לילה שלם מחוץ לחנות. גם בישראל - סניקרס בוקס

אני אוהבת במיוחד את דגמי הנעליים משנות השמונים והתשעים שאז לא יכולתי לאפשר לעצמי לרכוש (מותגים כריבוק, אולסטארס, אדידס ושות') והיום, כשכבר אין לי שום בעיה להשקיע אחת לשנה שנתיים בזוג נעליים ממותג (בתשלומים), אני מתגעגעת לדגמים של פעם. קיראו לזה פיצוי לילדות עשוקה.

sneakerbox_.jpg

SNEAKERBOX TLV חנות קטנה ומטריפה לסניקרס מציגה את קולקציית החורף 2018 ובה מהדורות מוגבלות, ייחודיות ובלעדיות לסניקרבוקס בישראל. ביקרתי בחנות לפני כמה שבועות, והיא נמצאת ברחוב בן יהודה 225 בתל אביב. אוהד להב בחור בן 39 שעבד שנים רבות בתחום הלבשת הספורט ומתמחה בזאנר פתח לפני כשש שנים את החנות שהפכה מקום עלייה לרגל, לאוהדים מושבעים של מותגי עבר קלאסיים וגם מותגי הווה שמגיעים בחתיכות בודדות. אוהד סיפר לי שכשמגיעים דגמים מסוימים אנשים מחכים לילה שלם מחוץ לחנות, וכהוכחה הוא אף הזמין אותי לצפות יום אחד במחזה.

hunter-for-shoester.jpg

מגף לכל פועלת


אגב, אפרופו מותגים מיוחדים הסופה האחרונה הביאה אותי למסקנה שכל אישה צריכה בארון זוג מגפי גומי שיכולים להתמודד עם בעיות ניקוז עירוניות שיוצרות נחלים מתחת לבית, גם אם מדובר רק ב 24 שעות רטובות.

kids.jpg

מה שטוב לקייט מוס טוב גם לנו. HUNTER

חוק מרפי תמיד יאמר שביום הסופה החזק ביותר, יהיו לך סידורים מחוץ לבית שלא תוכלי לדחות. אז HUNTER המגפיים ששימשו כורים סקוטיים בין שתי מלחמות עולם, נותרו איכותיות ושודרגו מבחינת מראה. אגב, אם כבר מגפי גומי –אז ברור לכן שזוג אחד בצבע זה מאסט כן?


טליה לוין, עתונאית בהווה , עם עבר בעולם האופנה ועתיד בקניות. מנסה להימנע מהמילים טרנדים וה"הדבר החם של העונה", אך לא מבטיחה שתצליח. talia.le@gmail.com
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
האנטר, סניקרס בוקס, סניקרס קלאסיות, אדידס, ריבוק, אולסטאר, מגפי גומי