בי וומן » כתבות » עונת היובש

עונת היובש 

עונת היובשמאת: טליה לוין, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה
פורסם בתאריך: 22/01/2018

אין מה לעשות, החורף הזה מגיע בטפטופים ואני כבר השלמתי שאת מגפי הגומי הצבעוניים הורודים שרכשתי בסוף העונה הקודמת אני לא אנעל לעולם. או ליתר דיוק עד לחופשת החורף הבאה שלי. בנתיים, החורף לא ממש כאן מלבד נביחות של כלב שמירה שלא מתכוון לנשוך את העוברים והשבים, אבל תופעות הלוואי שלו ע"ע יובש וקילופים נמצאים כבר כאן ועוד איך. פעם מישהו אמר לי שכשיורד גשם הלחות עולה וכשיבש וקר אנחנו בעצם סובלים יותר. אז לכל מי שמקללת את הגשם, דעי לך שהעור שלך צמא למים – לא רק האדמה והשבלולים החמודים שעליה.

or.jpg

דוקטור עור, ועל המוצרים שלהם כתבתי כאן לא פעם, הפכו להיות התרפיה הקבועה שלי בחורף. בין אם בגוף, בפנים וגם עם הבאלם החדש של השפתיים שהשיקו די מזמן "אקו ליפ" ועכשיו שוב עולה על המדפים. מחירו 36 שקלים והאמת שאני חייבת להפציר בכן לא להתפתות לליפסטיקים הזולים יותר. תשקיעו עוד כמה שקלים והרי לכם חורף שלם ללא קילופים וללא יובש – אני שמה על זה את הראש שלי והמוניטין העיתונאי שלי. אגב, גם את קרם הפנים לא הייתי מחליפה – עדיין לא יודעת איך הוא מתפקד בעיתות קיץ מכיוון שהוא מאד מסיבי אך עם זאת נעים למגע, קל למריחה ומעניק תחושה קלילה על הפנים. על העור היבש ממילא שלי הוא נספג במהרה ומותיר אותי אחר כך שעות ארוכות בלי תחושת ה"קריעה" שיש לעור בדרך כלל אחרי מקלחת. אני שוקלת להשאיר אותו גם לקיץ כקרם הפנים המועדף – אבל עוד נדבר על זה בהמשך.

sq1-fw2017-18-coat-695-nis-after-discount-345-nis-photo-dana-keren-11-custom-400-x-267.jpg

מתה להצטלם כך...

תשמעו, אחד הדברים שבאמת עושים לי את החורף זה לעלעל בכל מיני קטלוגים אינטרנטים וצילומי אווירה של סריגים מפנקים וגרביים שמיד בא לי לרכוש, ואני מנסה לשחזר תמיד את התנוחה אצלי בסלון ולהעלות לאינסטגרם, אבל איכשהו זה אף פעם לא מצליח.

sq1-fw2017-18-dress-560-nis-after-discount-280-nis-photo-dana-keren-3-custom-400-x-600.jpg

אורבני וחורפי

מה שכן הקמפיינים הללו מאד אפקטיבים עבורי כמו זה של SQ1 שגרר אותי לחסל לו את המלאי, ולהעריך שוב בגדי אוברסייז. והנה שוב המסקנה המתבקשת – בייסיק זה הכי יפה. לא חייבים ללבוש צמוד כדי לבלוט והיי, את הכי יפה שנח לך, וזו לא קלישאה.

sq1-fw2017-18-knit-490-nis-after-discount-245-nis-photo-dana-keren-12-custom-400-x-267.jpg

אובר סייז, זו לא מילה גסה


טליה לוין, עתונאית בהווה , עם עבר בעולם האופנה ועתיד בקניות. מנסה להימנע מהמילים טרנדים וה"הדבר החם של העונה", אך לא מבטיחה שתצליח. talia.le@gmail.com
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
דוקטור עור, מסריק 16, אוברסייז, סריגים, סופעונה, קרם שפתיים, יובש בשפתיים, קרם פנים