בי וומן » כתבות » בייבי לאב

בייבי לאב 

בייבי לאבמאת: טליה לוין, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג, לאמא ולתינוק, להיות אמא, ילדים ונוער
פורסם בתאריך: 25/02/2018

מה שקשה לי במיוחד עם קטלוגים לבגדי ילדים, הוא שאני לא תמיד מצליחה למצוא את האבטיפוס של בן 4 לו אני רוכשת דברים בתוך ההוויה האירופאית שמנסים לתת פה במזרח תיכון, לכן אני מתעקשת תמיד לבחור בדברים נגישים שאני יודעת שהם גם מתאימים לילד שמזיע בפברואר.

jkl.jpg

את קיווי אני אוהבת במיוחד כי הם אף פעם לא מאכזבים, הן מבחינת המחיר (ואליו פור מאני) והן מבחינת ההיצע המדויק לבנים ולבנות וההתאמה של הקולקציה לילדים הישראלים שלנו שמתרוצצים להם בים גם לפני יולי אוגוסט.

kiwi.jpg

ואפרופו ילדים, מותג חדש נולד במחוזותינו, בשם ביבו בייבי – מותג בגדי תינוקות שנועד לתת מענה להורים לתינוקות עד גיל שנה ויותר. טווח מחירי המוצרים נע בין 35 ₪ (כובע קשר טורבן) ועד 920 (מנשא תאומים).

rtryuy.jpg

המותג הוקם על ידי אביגיל סוקניק קון שלאחר שהפכה לאמא לשני ילדים הרגישה במחסור בחדשנות במוצרים לתינוקות והחליטה להקים את המותג. כשהדגש הוא איכות ומבחר. יש למותג גם אתר www.bibubaby.com לרכישה מקווונת.

magic-glove-by-mon-platin-400-x-400.jpg

כל אמא אבל לא רק מכירות את זה, מחסור בזמן לפעולות פשוטות – אחת מהן היא ניקוי פנים ייסודי. לכן כפפת הקסם magic glove – by Mon Platin עוזרת להסרת איפור ללא כימיקלים. פשוט שוטפים במים וסבון אחרי השימוש אפשר גם לזרוק אותה למכונת הכביסה. 59 ₪.

ertet.jpg

ורגע לפני סיום, הצצה קטנה לתצוגת האופנה של גולברי, שלחלוטין מבשרת את בוא האביב.

popo.jpg


טליה לוין, עתונאית בהווה , עם עבר בעולם האופנה ועתיד בקניות. מנסה להימנע מהמילים טרנדים וה"הדבר החם של העונה", אך לא מבטיחה שתצליח. talia.le@gmail.com
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
ביבו בייבי, קיווי, גולברי, כפפת הקסם