בי וומן » כתבות » חופים הם לפעמים

חופים הם לפעמים 

חופים הם לפעמיםמאת: טליה לוין, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 11/03/2018

בשביל מה את צריכה "בגד חוף" מה את אלכסיס? הוא אמר לי אז לפני כמה שנים, ואני התחלתי להאמין לו שהוא צודק. שבגדי חוף זה רק לאחיות קרדשיאן שמסתובבות במליבו או השד יודע היכן, או בפרק נוסף של היפים והאמיצים נופשים בברבדוס. וחוץ מזה מה לישראל ולבגדי חוף, בחוף גורדון התל אביבי עם שאריות הזפת או בחוף הדולפינריום עם הביוב. האמת שיש בזה משהו, אם כי בשנים האחרונות אני נוטה לנפוש יותר בבריכה מאשר בים, וגם מאמצת לי את לוק ה"רגע יצאתי משעור גלישה" בבוקר יום שישי גם כשאני סתם מסתובבת בדיזנגוף.

tom_1499.jpg

אלא שטרנד בגדי הים תפס גם תפס פה בישראל לפחות בשתי העונות האחרונות. נכון שיש לנו נטייה לאמץ לבוש לא מתאים למקומות לא מתאימים, דהיינו : כפכפי אצבע כנעליים מתקבלות על הדעת ביולי אוגוסט, או בגד חוף כשמלה קבילה ביותר. ואז נפל לידיי הקטלוג של RICH BEACH עם הקימונו והגלביות והבנתי, שים או לא ים – אני לגמרי הולכת לחדש את המלתחה שלי שם. הא? שמעת את זה אקס שכבר לא רלוונטי?.

tom_1671-400-x-600.jpg

tom_1532-1-400-x-600.jpg

ואפרופו ים, מתחילות להגיע הסנוניות הראשונות לקולקציות הקיץ, ואותי תפס את העין במיוחד העיצוב של "גלאמור" מבית אקספוז שמתאים לנשים "אמיתיות" גם במידות גדולות, וגם לנשים שכבר עברו את הגיל לביקיני קטנטן מכל מיני סיבות. שווה הצצה:

http://www.bwoman.co.il/articles/news/data/upimages/talia_levin/glamor.jpg">glamor.jpg


expoze.jpg
טליה לוין, עתונאית בהווה , עם עבר בעולם האופנה ועתיד בקניות. מנסה להימנע מהמילים טרנדים וה"הדבר החם של העונה", אך לא מבטיחה שתצליח. talia.le@gmail.com
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
בגדי חוף, רית\' ביץ\', גלביות, אקספוז, בגדי ים למידות גדולות, בגד ים שלם