בי וומן » כתבות » חופים הם לפעמים

חופים הם לפעמים 

חופים הם לפעמים, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 11/03/2018

בשביל מה את צריכה "בגד חוף" מה את אלכסיס? הוא אמר לי אז לפני כמה שנים, ואני התחלתי להאמין לו שהוא צודק. שבגדי חוף זה רק לאחיות קרדשיאן שמסתובבות במליבו או השד יודע היכן, או בפרק נוסף של היפים והאמיצים נופשים בברבדוס. וחוץ מזה מה לישראל ולבגדי חוף, בחוף גורדון התל אביבי עם שאריות הזפת או בחוף הדולפינריום עם הביוב. האמת שיש בזה משהו, אם כי בשנים האחרונות אני נוטה לנפוש יותר בבריכה מאשר בים, וגם מאמצת לי את לוק ה"רגע יצאתי משעור גלישה" בבוקר יום שישי גם כשאני סתם מסתובבת בדיזנגוף.

tom_1499.jpg

אלא שטרנד בגדי הים תפס גם תפס פה בישראל לפחות בשתי העונות האחרונות. נכון שיש לנו נטייה לאמץ לבוש לא מתאים למקומות לא מתאימים, דהיינו : כפכפי אצבע כנעליים מתקבלות על הדעת ביולי אוגוסט, או בגד חוף כשמלה קבילה ביותר. ואז נפל לידיי הקטלוג של RICH BEACH עם הקימונו והגלביות והבנתי, שים או לא ים – אני לגמרי הולכת לחדש את המלתחה שלי שם. הא? שמעת את זה אקס שכבר לא רלוונטי?.

tom_1671-400-x-600.jpg

tom_1532-1-400-x-600.jpg

ואפרופו ים, מתחילות להגיע הסנוניות הראשונות לקולקציות הקיץ, ואותי תפס את העין במיוחד העיצוב של "גלאמור" מבית אקספוז שמתאים לנשים "אמיתיות" גם במידות גדולות, וגם לנשים שכבר עברו את הגיל לביקיני קטנטן מכל מיני סיבות. שווה הצצה:

http://www.bwoman.co.il/articles/news/data/upimages/talia_levin/glamor.jpg">glamor.jpg


expoze.jpg
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: