בי וומן » כתבות » מזל- שור

מזל- שור 

מזל- שור, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 15/04/2018

מזל שור

תאריך המזל: מה-21.4 ועד ה- 21.5

אלמנט: אדמה
איכות: יציב
איבר בריאותי רגיש: צוואר
נאמנות: יציבים ברגשות וביחסים.
מקצועות מתאימים: עיסוק באומנות, אסתטיקה, אדמה ונדל"ן לסוגיו השונים.
סמל המזל: ראש של שור.

תכונות חיוביות:
אנשים מעשיים, יציבים, יצירתיים, שלווים, הולכים בתלם, ארציים, מאמינים במה שרואים ובמה שאפשר לחוש, מהימנים, חושניים, אוהבים נוחיות, אסטטיים, אוהבים בילויי איכותי, אוהבי אומנות.

תכונות שליליות:
רכושניים, רודפי בצע, רודפי תענוגות, עקשנים, בעלי חשיבה איטית, לא אוהבים שינויים, לא זורמים עם הנסיבות, איטיים, מגושמים, קשה להם להחצין רגש, חסכניים, מאמינים רק בקיים ולא יכולים לראות דברים שמעבר.

תחזית כללית שנתית לילידי המזל
כבני מזל שור תעדיפו את הנוחות והביטחון על פני מלחמות על יעדים ופסגות. התכליתיות והמעשיות היא הקו המנחה שלכם כיאה לאלמנט אדמה ויאפיין את בחירותיכם בחיים בתחומים השונים.

שפע
הכוכב יופיטר נמצא כרגע במזל עקרב הוא בית הזוגיות והשותפויות שלכם עד לסוף השנה, ולכן הגיע הזמן לבדוק ולחדד נושאים אלו. אלה מכם שפנויים, יכולים להכיר את האדם המתאים לכם ולהיות מאושרים איתו כיוון שתרגישו איך השפע הרגשי אופף אתכם . גם אלה מכם שנמצאים בקשר זוגי ארוך טווח, יכולים לחוש התרעננות מחודשת ביחסים שיכולים להביא לפרק נוסף ובריא יותר בחייכם כיוון שהוא כבר יגיע על יסודות התשתית שהושגה.
במידה ואתם נמצאים בשותפויות בעסק או בעבודה ועובדים עם אנשים נוספים , תהייה לכם שנה שבה תתחדד בכם ההערכה העצמית שלכם ותוכלו להביע את עצמכם טוב יותר ואף לבנות את מערכות היחסים שלכם טובות יותר .
כמו כן, זה גם הזמן להיכנס לעסק חדש במידה ותרצו .

אתגר –
השנה הקרובה תהייה לכם שנה שבה תוכלו לבנות את העתיד שלכם מבחינה מקצועית על ידי הרשמה ללימודים שיאתגרו אתכם מבחינה אישית.
יהיו לכם אפשרויות רבות לנסוע לחו"ל , אך כל נסיעה תהייה כזו שמבחינתכם היא נסיעה לשם לימוד או נסיעת עסקים – זה בדיוק הזמן הנכון ללמוד ולהתחדש ואף לתכנן את צעדי ההתקדמות בקריירה שלכם לשלב המאוחר יותר בחיים.
יש לכם אפשרות ללמוד דברים שונים וחדשים בחייכם , כיוון שבתוך תוככם אתם מייחלים למהפך פנימי שיעזור לכם למצות ולהביע את האני הפנימי שלכם.
במידה ויש לכם בעיות משפטיות , עדיף לכם לקחת ייעוץ משפטי ולא להחליט על מהלכים משמעותיים על דעת עצמכם.בברכת מזל טוב ובהצלחה
צילה שיר אל
נייד 0522248626


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: