בי וומן » כתבות » חברת רהיטי דורון מציע שרות חדשני בישראל:

חברת רהיטי דורון מציע שרות חדשני בישראל: 

חברת רהיטי דורון מציע שרות חדשני בישראל:, מדור: ילדים ונוער, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 03/07/2018

במהלך חודשי הקיץ, יולי – אוגוסט, חל גידול משמעותי במעברי דירות, בשיפוץ וריענון הבית, בעיקר בחדרי ילדים, לקראת חזרה לבית הספר.

חברת רהיטי דורון, המייצרת ומשווקת ריהוט איכותי לחדרי הבית, מציעה בימים אלה מגוון רחב של רהיטים מותאמים לחדרי הילדים והנוער: מערכות לימוד קומפלט, שולחנות עבודה, מיטות מעוצבות, ארונות קיר וארונות הזזה, ובנוסף מגוון פתרונות אחסון בחדר כמו שידות, כוורות רצפה, כוורות תליה, וכסאות תלמיד.

בימים אלה מציעה רהיטי דורון ללקוחותיה שירות חדשני, פורץ דרך ובלעדי: "מחיר פיקס", ללא הגבלת כמות הפריטים בהזמנה. המשמעות היא שניתן לרכוש גם חדרים שלמים וגם ריהוט שלם לבית ועדיין לשלם רק 200 ₪ על הובלת והרכבת כל הרהיטים בהזמנה!!

מחירים לדוגמא ברהיטי דורון: שולחנות עבודה החל מ- 550 ₪, מערכות לימוד קומפלט החל מ 999 ש"ח, כיסאות תלמיד צבעוניים רק ב– 220 ₪, כוורת תלייה על הקיר החל מ 190 ₪, מחיר שידות לתלמיד החל מ – 400 ₪.


doron1.jpg
רהיטי דורון (צילום איתי סיקולסקי)טיפים ועצות כיצד לחדש ולרענן את חדר הילדים והנוער, לקראת שנת הלימודים החדשה – מאת אסף טייכמן, סמנכ"ל רהיטי דורון:

-דבר החשוב ביותר בתכנון חדר הילדים ובטח בחדר נוער– שתפו את הילד/ הנער בבחירת מערכת העבודה המיועדת עבורו. השיתוף מעצים אותו, מחזק את הקשר המשפחתי ומעלה את הביטחון עצמי של הילד המציג את חשיבות דעתו בעבור הוריו ומעל הכל מעלה את הקשר של הילד עם הרהיט כך שבעתיד סבירות גבוה יותר שיהנה ממנו.

-בבחירת מערכת לימוד לחדר הילדים יש לזהות ולהתמקד בצרכים המשתנים של המשתמש ומה עתיד להיות הצרכים שלו בשנים הבאות ובהתאם לכך לבחור את מקומות האחסון המתאימים ולשלב נכון את כמות הכוורות לתלייה, בחירת מגירות אחסון, ושימוש בכוורות רצפתיות לאחסון נוסף.

-הכינו את המקום המיועד למערכת העבודה בחדר, זהו את נקודות השתלט על החלל.

-הגדירו תקציב מראש. עיברו בין חנויות וקבלו הצעות מחיר, אספו מידע וקבעו תקציב הוצאה בו תוכלו לעמוד. הצעות מפתות עומדות לפניכם, היצמדו לכללים שקבעתם ולתקציב שברשותכם. קחו בחשבון שישנן עלויות נוספות להובלה והרכבה של הרהיט- שקללו אותם בתוך תחשיב ההוצאה.

-דאגו שיהיו בחדר כמות מספקת של מקומות אחסון: מדפים, כוורת, מגירות ועוד. טיפ קטן- חלק ממקומות האחסון יכולים לשמש רוב הזמן כמושבי אירוח עם מרפדים אותם ומסדרים אותם נכון.

-בתכנון גובה כוורות התלייה על הקיר- שימו לב שהם יהיו נגישים לפי גובה המשתמש.

-שימו לב לפתחים בחדר- דלתות חלונות, וסידור הריהוט המתוכנן יהיה בהתאם.

-בחרו לרכוש ברשת מוכרת, בעלת וותק וניסיון בתחום. חשוב ביותר!- בדקו היטב, האם נותנים לכם תעודת אחריות ומה היא כוללת? האם קיבלתם תאריך אספקה קבוע מראש שרשום על הקבלה שברשותכם והתחייבו לכם על התאריך?

שנת לימודים נוחה ופורייה

doron3.jpg
רהיטי דורון (צילום איתי סיקולסקי)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: