בי וומן » כתבות » כך תהפכי את חדר השינה לחדר הכי מפנק בבית

כך תהפכי את חדר השינה לחדר הכי מפנק בבית 

כך תהפכי את חדר השינה לחדר הכי מפנק בבית, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 05/08/2018

בשביל להפוך את חדר השינה למקום שנעים לשהות בו תצטרכי לצבוע מחדש את הקירות, לדאוג לתאורה ולהיפטר ממכשירי החשמל. רוצה לישון טוב יותר בלילה? הנה המדריך שיעזור לך

חדר השינה צריך להעניק לנו תחושת רוגע, ביטחון ואינטימיות. זה החדר שאליו נקום מדי בוקר והמקום האחרון שנראה בכל ערב. במקביל, חדר שינה מפנק ישפר את איכות החיים שלנו ועשוי במובנים מסוימים גם להשפיע על הזוגיות. למזלנו, שינוי קל של אלמנטים מרכזיים ובעיקר שימוש בצבעים הנכונים יכולים להפוך כל חדר שינה לחדר הכי מפנק בבית בלי שנצטרך הלוואה מהבנק.

את תהליך העיצוב של חדר השינה רצוי להתחיל מבדיקה מה חסר בו, מה יגרום לנו להרגיש טוב ובעיקר מה היינו רוצות לראות כשאנחנו נכנסות אליו. כאן יש יתרון מסוים בעובדה שמדובר בחדר קיים ושלא צריך לתכנן אותו מהתחלה, כי מעצבת פנים למשל גובה 1,500-5,000 ש"ח על עיצוב חדר סטנדרטי של 7-11 מ"ר.

הכל מתחיל בצבע
משחקי צבע ואור וצל יאפשרו לך לשנות ב-180 מעלות את האופי והאווירה בחדר השינה. עם זאת, כדאי להימנע מחדר עמוס בפריטים וסגנונות עיצוב אלא לבחור פריט מרכזי שימשוך את מלוא תשומת הלב.

היות וברובם המובהק של חדרי השינה המיטה היא זו שעונה על ההגדרה, מומלץ להשקיע בה ובקיר שמאחוריה. אפשר למשל לבחור כיסוי מיטה מיוחד, מצעים עם הדפס מרשים או לשלב את הצבעים המקוריים של מזרון במיטה זוגית עם עיצוב הקיר בצבע, בווילון או בתמונה. לחילופין, ניתן לבחור טפט עם גוון שונה לקיר ולדאוג להתאים אליו אחת לכמה ימים את המצעים או הכיסוי.

בניגוד לחדרים אחרים בבית, חדרי שינה אמורים להיות מעוצבים באופן שעולה בקנה אחד עם צרכים שונים של שני בני הזוג. הסוד הוא למצוא את עמק השווה, להשקיע בתכנון מוקדם ולקבוע סדר עדיפויות. כמו כן, במידה ובוחרים לעצב את חדר השינה על בסיס צביעת הקירות או הדבקת טפטים, בתסריט הגרוע ביותר אפשר פשוט לצבוע את הכל מחדש.

כך תורידי דאגות מהראש
מבחינה פרקטית, חדר השינה הופך למקום מפנק רק אם נוכל להירדם בו בקלות וליהנות משנת לילה ערבה. בשביל זה תרצי להוריד לגמרי את המדפים מהקירות ולהוציא מהחדר מסכי טלוויזיה, טאבלט, טלפון נייד וכל מה שמפיץ אור כחול. נקי את הראש ואת השטח שיש מעל המיטה ותראי איך איכות החיים שלך משתפרת פלאים.

לבסוף, רצוי לנצל את ההזדמנות של העיצוב מחדש כדי להחליף גופי תאורה. אפשר לוותר על גופי תאורה עומדים שתופסים מקום בספוטים בקירות, או להשתמש באור צהוב שייתן אווירה רומנטית. בנוסף, תמיד עדיף מתג דימר שמאפשר משחק עם עוצמת האור ויגרום לך להרגיש בסוויטת VIP.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: