בי וומן » כתבות » כך תשפרי את הזוגיות שלך ב-3 צעדים פשוטים

כך תשפרי את הזוגיות שלך ב-3 צעדים פשוטים 

כך תשפרי את הזוגיות שלך ב-3 צעדים פשוטים, מדור: יחסים וזוגיות, אהבה וזוגיות
פורסם בתאריך: 06/08/2018

קשיים בזוגיות הם חלק בלתי נפרד מכל מערכת יחסים. לפי סקר שנערך בקרב גרושות בישראל בשנת 2009, כ-38% מהנשים הגרושות מחליפות בני זוג רבים ומעל 50% מהן לא מתכננות להינשא בשנית. במקביל, 45% אישרו שבגידה הייתה הסיבה לגירושין ומעל 80% הצהירו שהן שלמות לגמרי עם ההחלטה.

מצד שני, לא תמיד חייבים להתפשר על גירושין כדי לנסות לשפר את איכות החיים עם או בלי בני הזוג. לשניכם יש כמובן אחריות מלאה על המצב של הזוגיות, אבל הנה למשל 3 צעדים פשוטים שיעזרו לך להגיע למקום טוב יותר בחיים האישיים:

1. החליפי דיבורים במעשים
הטעות הנפוצה של גברים ונשים בזוגיות היא לדבר על הבעיות שלהם בלי לעשות צעד לשינוי בפועל של המצב הקיים. רגע לפני שהזוגיות שלך מגיעה לאל-חזור, תרצי להחליף דיבורים במעשים ולשנות את ההתנהגות שמלכתחילה הביאה אתכם למצב הזה. יכול להיות שזה כרוך באומץ או ויתור על אגו, אך זה ישתלם עבורך בטווח הארוך.
אפילו בתוך חדר השינה שלך יש דברים שאת יכולה לעשות כדי לשפר את הזוגיות. במקום להסתפק בתלונות על היעדר אינטימיות, את יכולה לפנק את שניכם עם דגם חדש של מיטות זוגיות ולהחליף את המנורה המשעממת בגוף תאורה רומנטי. בנוסף, הוציאי מחדר השינה את מסך הטלוויזיה, הטאבלט ומכשירי הטלפון והפכי את האזור למקום סטרילי שבו רק את ובן הזוג מקבלים הזדמנות לבלות זמן איכות משותף.

2. הזמיני חופשה
הצעד הבא שתרצי לעשות לטובת הזוגיות היא לרענן את השגרה השוחקת. הדרך הכי טובה להשיג את המטרה היא כמובן באמצעות הזמנת חופשה, ועדיף שזה יתבצע בצורה דיסקרטית או ספונטנית.
בחרי מקום שאותו גם בן הזוג אוהב והפתיעי אותו עם פעילויות מיוחדות. נסי ליצור מצב שבו אתם נזכרים למה מלכתחילה התאהבתם והשקיעי בדברים בסיסיים כמו טיול בשקיעה, ארוחת ערב לאור נרות או האזנה למוזיקה.

3. הקשיבי
צלחת את הצעדים הקודמים ועכשיו הזוגיות נמצאת במקום טוב יותר? הגיע הזמן לעבור למצב של הקשבה כנה. הקשבה תאפשר לך לדעת מה מפריע לצד השני, מה לעשות כדי לטפל בזה ומאיזה הרגלים רצוי להיפטר. למעשה, הקשבה היא המפתח למערכת יחסים ובעזרתה ניתן גם לשפר את התקשורת בין הצדדים.

בסופו של דבר, כל מערכת יחסים נתקלת בבעיות כי האדם הוא יצור מורכב עם רצונות ודרישות. התפקיד שלנו בזוגיות הוא למצוא את האיזון בין המצוי לרצוי ולדעת מתי לקחת צעד אחורה. זה יביא אותך למקום שבו את רוצה להיות ויגרום לך תחושת סיפוק, ריגוש ואושר.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: