בי וומן » כתבות » \"לילה מוטרף במוזאון\"

 

"לילה מוטרף במוזאון", מדור: בילויים ופנאי, אירועים
פורסם בתאריך: 15/08/2018

בסוף החופש הזה מבלים במתחם מוזאוני הנגב:
יום רביעי, 22 באוגוסט, י"א באלול, בין השעות 21:30-18:00
מתחם מוזאוני הנגב בעיר העתיקה באר שבע, מזמין משפחות וילדים בוגרים בני 14-8 ליהנות מפעילות ערב חווייתית - במחיר סמלי של 20 ₪ לכל משתתף, ברחבת הדשא. הפעילות תחל בשעה 18:00 עם שתי סדנאות יצירה מהנות, אחריהן סיור מודרך ומרתק בתערוכות מוזאון הנגב לאמנות, ובשעה 20:00 תחת כיפת השמיים יוקרן סרט האנימציה "תפוס ת'גלים 2".

בשעה 18:00, למשך כשעה וחצי, יפתחו שתי סדנאות יצירה איכותיות ומהנות ברוח התערוכות המוצגות במוזאון הנגב לאמנות, אותן ילוו וידריכו באהבה צוות המוזאון;
לוח השראה ממגנט – סדנה בה יוכלו הילדים והנוער ליצור לוח השראה ממגנט, עליו ניתן יהיה לשמור פתקיות עם דברים חשובים לעשות, דברים מהלב וכל מה שתרצו. את הלוח תיקחו הביתה לתלייה בחדר או מתנה לבית. בהשראת התערוכה של אוסוולדו רומברג, גלגל הצבעים.
קומפוזיציה בצילום - סדנה ייחודית ויצירתית ובה הרבה מקום לדמיון. המשתתפים יקבלו תמונה ועל גבי נייר יעבדו על הרחבת שדה הקומפוזיציה בצילום דרך ציור והמשך התמונה בהשראת התערוכה אורות של דליה אמוץ.

לאחר הטעימה מהסדנאות, בשעה 19:30 יתקיים סיור מודרך בתערוכות שהיוו את ההשראה לפעילות היצירה. עבודות מרשימות של שתי אמניות הצילום המובילות בתחומן, חנה סהר בתערוכה "היפה מכל הכוכבים" ודליה אמוץ ז"ל בתערוכה "אורות". כשלצידן עבודותיו של האמן אוסוולדו רומברג שחוגג גבורות, עם התערוכה "גלגל הצבעים".
בתום הסיור בשעה 20:00, תקנחו את הערב בסרט האנימציה לכל המשפחה "תפוס ת'גלים 2" – שיוקרן על גבי מסך ענק בכר בדשא.
לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים מראש
בטלפון: 08-6993535
www.ine-museum.org.il | www.negev-museum.org.il
רחוב העצמאות 60, באר שבע

negev2.JPG
מוזאון הנגב לאמנות. (צילום מישל אמזלג)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

פסח בשבילי?
זמן איכות עם הילדים/ המשפחה/ בן הזוג
ארוך מידי... רק לחזור לשגרה
הוצאות בלתי נגמרות
צריך לפחות פעמיים בשנה

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: