בי וומן » כתבות » חברת \"ליב\"

חברת  

חברת "ליב", מדור: תזונה ואוכל, צרכנות, מוצרים
פורסם בתאריך: 22/08/2018

לחמים ללא גלוטן של "שר" (Schär), משקאות תחליפי חלב צמחיים של "איזולה-ביו" ומגוון מוצרי ליב - יימכרו בהוזלות ובהנחות משמעותיות ברשתות המזון • בין המבצעים זוג לחמים טרי ללא גלוטן של שר ב- 18 ₪ ורסק תפוחי עץ טבעי ב-10 ₪


/font>liv3.jpg
רסק תפוחי עץ 100% טבעי ליב


חברת "ליב", המתמחה בשיווק והפצה של מזון אורגני, טבעי וטבעוני ומוצרים ללא גלוטן, יוצאת לרגל ראש השנה ושנת הלימודים הקרובה במבצעי הנחות למוצרים טבעיים, לחמים ללא גלוטן ומשקאות תחליפי חלב צמחיים.

בין מבצעי ההנחות הרבים ברשתות המזון ניתן למצוא: משקאות תחליפי חלב צמחיים של המותג האיטלקי האיכותי "איזולה-ביו" ב- 10 ₪, רסק תפוחי עץ 100% טבעי של "ליב" במחיר מבצע של כ- 10 ₪ ולחמים טריים ללא גלוטן "שר" במבצע זוג ב- 18 ₪ ועוד.

הלחם הטרי של "שר" (Schär) שבמבצע - לחם רוסטיקו ולחם פאן בלנקו, הוא היחיד בישראל אשר מגיע מוכן לאכילה, ללא צורך בהקפאה וללא חומרים משמרים, זאת הודות לאריזת וואקום חדשנית השומרת על טריות הלחם.

הלחם הטרי של "שר" הוא בשורה אמיתית לחולי הצליאק ולרגישים לגלוטן, הנאלצים כיום להסתפק בלחם קפוא. הלחמים בעלי מרקם אוורירי ורך וזהים בטעמם לזה של לחם אמיתי. שני סוגי הלחמים בעלי אחוזי שומן נמוכים, מתאימים במיוחד לכריכים ולטוסטים ונפלאים לשימוש לכריכים לגן ולבית הספר, לחולי צליאק ולנמנעים מגלוטן. ניתן להוריד קופון הנחה ללחמי הטריים (10 ₪ ליחידה) גם בעמוד הפייסבוק של שר: https://www.facebook.com/schaer.il/
להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הטבע ברחבי הארץ.


liv.jpg
משקה אורז וקוקוס איזולה ביו - חברת ליב (צילום יח"צ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

פסח בשבילי?
זמן איכות עם הילדים/ המשפחה/ בן הזוג
ארוך מידי... רק לחזור לשגרה
הוצאות בלתי נגמרות
צריך לפחות פעמיים בשנה

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: