בי וומן » כתבות » מבצע התרמה ארצי לילדים חולי סרטן ברשת סופר-פארם:

מבצע התרמה ארצי לילדים חולי סרטן ברשת סופר-פארם: 

מבצע התרמה ארצי לילדים חולי סרטן ברשת סופר-פארם:, מדור: בריאות, אירועים
פורסם בתאריך: 28/08/2018

מזה 17 שנה שרשת סופר-פארם מלווה את עמותת "חיים" למען ילדים חולי סרטן בישראל. גם השנה, הרשת מכריזה על מבצע התרמה ארצי עבור עמותת "חיים" אשר במסגרתו, יוצעו למכירה מארזים של שלושה כרטיסי ברכה מעוצבים תמורת 10 שקלים בלבד. כלל ההכנסות מהמכירה יועברו כתרומה לעמותה.

הכרטיסים ימכרו ב-240 סניפי רשת סופר-פארם בפריסה ארצית וכן באתר ובאפליקציית סופר-פארם.

עמותת חיים הוקמה לפני 34 שנה, על-ידי הורים לילדים חולי סרטן. העמותה פועלת בנחישות למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם בכלל המרכזים הרפואיים ברחבי הארץ, והינה חלק אינטגרלי מהמערך האונקולוגי במחלקות. כל חברי העמותה עושים עבודתם בהתנדבות מלאה וללא כל שכר.
העמותה פועלת מכספי תרומות בלבד ואינה נתמכת על ידי גופים או מוסדות ציבוריים. את כל הישגיה של העמותה ניתן לזקוף לזכותם של המתנדבים המסורים ואלפי אזרחים טובי לב, שתורמים מזמנם ומכספם למען העמותה.
ניצן לביא, מנכ"ל סופר-פארם: "אני גאה מאוד בשיתוף הפעולה ארוך השנים שאנחנו מקיימים עם עמותת "חיים". ההתרמה השנתית שאנחנו מקיימים מביאה מדי שנה לתרומות בהיקף של מאות אלפי שקלים שהולכים במלואם לטובת הילדים ומשפחותיהם. העמותה עושה דברים חשובים שתורמים להתמודדות עם המחלה, לאיכות הטיפול ולרווחה של הילדים והמשפחות".

אבשלום כהן, יו"ר עמותת חיים: " אני קורא לציבור הרחב לרכוש את כרטיסי הברכה לכל אירוע, ובכך לסייע לעמותה בגיוס תרומה נכבדה , למטרה חשובה החרוטה על דגלה של העמותה: "הצלת חיי ילדים חולי סרטן בישראל".


7.jpg
(צילום - יח"צ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

פסח בשבילי?
זמן איכות עם הילדים/ המשפחה/ בן הזוג
ארוך מידי... רק לחזור לשגרה
הוצאות בלתי נגמרות
צריך לפחות פעמיים בשנה

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: