בי וומן » כתבות » מאוורר תקרה או מאוורר רגיל: איך בוחרים?

מאוורר תקרה או מאוורר רגיל: איך בוחרים? 

מאוורר תקרה או מאוורר רגיל: איך בוחרים?, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית, מוצרים
פורסם בתאריך: 02/09/2018

הנה כל התשובות והטיפים:

רבים מזהים כיום את היתרונות של מאווררים ומשתמשים בהם כאלטרנטיבה או כאביזר משלים למזגן. קודם כל, מאוורר צורך הרבה פחות אנרגיה ובעזרתו אפשר לחסוך מאות שקלים בשנה.

שנית, היעילות של מאוורר חדש לא נופלת מזו של מזגן טוב לאורך חודשי עונות המעבר. בנוסף, אפשר להשתמש במאוורר גם בימים חמימים בחורף כאשר לא מעוניינים להקפיא את חלל הפנים, מה גם שהוא מתאים לבתים פרטיים ומשרדים כאחד.

הביקוש למאווררים מעודד את החברות הגדולות לייצר דגמים חדשים שלא היו קיימים בעבר. היתרון הוא היצע רחב של אפשרויות עבור צרכן הקצה, אך החיסרון הוא שלא תמיד קל לדעת איך לקבל החלטה נכונה. כמו כן, כדאי להכיר בעיקר את ההבדלים בין מאוורר תקרה למאוורר רגיל.

אחסון, עוצמה ובטיחות – כך תמצאו מאוורר שמתאים לכם
יש כמה פרמטרים שבהם ניתן להיעזר על מנת להשוות בין מאווררי תקרה למאווררים רגילים. מבחינת אחסון, מאוורר תקרה חוסך במקום כי תולים אותו גבוה והוא יכול להתאים לחדרים קטנים. מנגד, מאוורר רגיל ניצב על גבי עמוד ולפעמים הוא מגביל את יכולת התנועה במרחב – בעיקר בחדרי שינה של פעוטות ותינוקות.

למאוורר תקרה יש גם יתרונות מסוימים בכל הנוגע לעוצמה: אלו מאווררים חזקים עם כנפיים רחבות והם מסוגלים להגיע לעוצמת אוורור הרבה יותר משמעותית בהשוואה למאוורר רגיל. כמובן שיש מאווררים רגילים בקוטר גדול שמציעים עוצמה גבוהה יותר מאשר מאווררי תקרה עם כנפיים צרות וקצרות, אך עדיין קיים הבדל מסוים לטובת מאווררי התקרה שנובע מהמבנה והמיקום.
דווקא הפרמטר של בטיחות פחות חד משמעי מכפי שנהוג לחשוב. על פניו מאווררי תקרה אמורים להיות גבוהים יותר כי תולים אותם גבוה, אך גם למאווררי עמוד יש סטנדרט בטיחותי מרשים. בחלק הקדמי של כל מאוורר כזה יש רשת שמונעת החדרת חפצים ואצבעות והיא לבדה אחראית על בטיחות ללא פשרות.

אז איך יודעים מה לבחור?
העלות של מאווררי תקרה גבוהה יותר מזו של מאווררים רגילים ואם השיקול העיקרי הוא כספי, אין ספק לגבי השאלה מה עדיף. מנגד, כאשר רוצים לחסוך במקום או לשלב גופי תאורה בתוך פתרונות המיזוג – מאווררי התקרה יעניקו פתרון מקיף ומשתלם יותר.

בשביל לדעת מה לבחור צריך להגדיר סדר עדיפויות. אפשר גם לשלב כמה סוגים שונים של מאווררים בתוך חלל הפנים, כל עוד זה עונה על הציפיות של העובדים או בני המשפחה. בסופו של דבר, השאיפה היא לנצל את יתרונות המאוורר בכל תנאי מזג האוויר וליהנות מהם עם ובלי קשר להפעלת מזגן.


meavrer.png
( צילום יח"צ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: