בי וומן » כתבות » אין קץ לילדות

אין קץ לילדות 

אין קץ לילדות, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 03/09/2018

"יום יבוא ותאלצי לגבור על הפחד הגדול שלך ממחטים, את יודעת?" אמרה לי חברה טובה שכבר נמצאת מזמן בעסקי הבוטוקס והקולגן ויודעת טוב מאד לפרוט לי על המיתרים הרגישים של הגיל. "תשמעי" היא אומרת, "בגיל 41 למרות שאת שמורה היטב, את צריכה להתחיל לדאוג לעצמך". ואני אחת כזאת שאוהבת לתפוס הזדמנויות בידיים, לכן כשדניאל חברתי סיפרה לי שנפתח מתחם כירורגיה ואסתטיקה חדש ועוד על הים, מרחק רכיבה באופניים מביתי, ידעתי שאני חייבת לקפוץ. האמת שלא תכננתי לעבור שום טיפול פנים, אמרתי שאעשה לעצמי חיים קלים ואפנק את גופי באיזה משהו אנטי צלוליטיס כזה אבל הבנתי שאני מגיעה למקום אחר לחלוטין.
הרברט סמואל סנטר, הוא מה שנקרא: הדור הבא של בתי החולים הפרטיים המתעסקים באסתטיקה בלבד. מדובר במרכז כירורגיה פלסטית שבהמשך ייפתחו בו בנוסף לחדרי הטיפולים גם חדרי ניתוח לפרוצדורות קלות שיעסקו איך לא, באסתטיקה. ההתוויה המקצועית של המקום ואליסה קוסוי שותפה ומייסדת, יזמית ואישה יפה ומעוררת השראה שקיבלה אותי במתחם, גרמו לכל הפחדים שלי להתמוסס.

img_6642-400-x-530.jpg

אני והסקין בוסטר, החל מגיל 25 זה כבר נחוץ. בעמוד האינסטגרם של הרברט סמואל סנטר תוכלו לראות את הוידאו המלא של הטיפול


הדבר הראשון שנשאלתי היה מה מפריע לי, והאמת שהפתעתי את עצמי שבמקום לנקוב ברשימת מכולת לא מצאתי שום דבר שמדיר שינה מעיני, פה קמט הבעה שם איזה כתם סורר, אבל בגדול הגעתי למצב שאני שלמה עם עצמי וזה עדיין לא שולל את העובדה שאני ממש רוצה לשמר את המצב הקיים. אליסה הציעה לי שני טיפולים, אחד מהם הטיפול המפורסם עם הדם על הפנים אבל נלחצתי וויתרתי, והשני הוא "סקין בוסטר" שתפקידו לשקם את מרקם העור. האמת, שלא תיארתי לעצמי שמדובר בהזרקות קלות אחרת הייתי נכנסת להתקף חרדה קלוש, אם כי לא הרגשתי דבר וזה היה אפילו נעים (כפי שתראו בתמונות את פרצופי הרגוע).
סקין בוסטר הוא טיפול נפלא, אני חייבת לציין שעוד לא סיימתי את סדרת הטיפולים אבל כבר אחרי כמה ימים ראיתי שיפור ניכר במראה העור, אני לא עם מייק אפ כבד כבר שבועיים ויש תחושה שאזור עצמות הלחיים התמלא יותר. אני מבטיחה להעמיק בכתבה נרחבת יותר אם תרצו על שלל הטיפולים שבמקום אבל חשוב לי לציין במיוחד לאור הפניות שנעשו לא מכבר בעניין ניתוחים באזור אינטימי של איבר המין, במרכז הם מבצעים זאת כמובן על ידי רופאים מקצועיים מובילים מישראל ומצרפת, בדיסקרטיות ובצורה נעימה ומקצועית. מצרפת לכן לינק לאתר. שוב, כדאי לציין שאפשר לבצע מגוון נרחב של טיפולים במקום אחד, במקום להתרוצץ בין רופאים ולבזבז זמן יקר.
https://hscenter.co.il/
מכיוון שאנחנו לפני חגים אני תמיד מוצאת את עצמי מתרוצצת ברגע האחרון כדי לרכוש מתנות, אבל תמיד מסיימת עם קניות לאחיינים שלי. יש משהו בקולקציות החגים של הילדים הקטנים שהוא שובה לב ולא משאיר לך ברירה אלא לקנות איזו שמלת מלמלה או במקרה שלי בגדים עבור שני בנים בני 3 חודשים ו 5.

alister-400-x-600.jpg

הוניגמן קידס

kiwi-daniel-alister-400-x-600.jpg

קסם בקיווי קידס


קיווי והוניגמן קידס הם הרשתות הקבועות שאני מעמיסה בהן עבור האחיינים שלי, גם המבחר הגדול (במיוחד בבגדים עבור בנים שזה לא עניין של מה בכך), והמחירים שלא שוחטים את הכיס עבור פריטי לבוש שאוטוטו יעברו לאח הקטן או לשכן מלמטה.

homigman-400-x-600.jpg

הוניגמן קידס


ko.jpg

קיווי קידס

צילום כל תמונות האופנה: דניאל אליסטר

אגב, כבר בשתי הרשתות יש 30 אחוז הנחה על קולקציית החורף, משמע, אתם קונים בסוף עונה עוד בטרם העונה החלה!


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

פסח בשבילי?
זמן איכות עם הילדים/ המשפחה/ בן הזוג
ארוך מידי... רק לחזור לשגרה
הוצאות בלתי נגמרות
צריך לפחות פעמיים בשנה

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: