בי וומן » כתבות » סודהסטרים במהדורה חגיגית במיוחד

סודהסטרים במהדורה חגיגית במיוחד 

סודהסטרים במהדורה חגיגית במיוחדמאת: מערכת האתר, מדור: תזונה ואוכל, צרכנות, מוצרים
פורסם בתאריך: 06/09/2018

חברת סודהסטרים, מותג המים המוגזים המוביל בעולם, משיקה מהדורה חגיגית ומיוחדת לרגל חגי תשרי המתקרבים. המהדורה כוללת את בר המשקאות סודהסטרים SPIRIT, שלישיית בקבוקי חג, המאופיינים בקו עיצובי בסגנון "רטרו" המעוטרים באיחולים וברכות לרגל השנה החדשה וסירופ חדש במהדורה מוגבלת בטעם "תפוח בדבש". המהדורה תימכר במחיר מיוחד.

מנכ"ל סודהסטרים ישראל, תמיר מלמוד: "אנחנו מתרגשים להשיק מהדורה חגיגית לחווית סודה מושלמת בחגים הקרבים ובאים. בקבוקי סודהסטרים החדשים יאפשרו להחליף את הבקבוקים החד פעמיים שעל שולחן החג בבקבוק יפה, חגיגי והכי חשוב – רב פעמי - למען שמירה על הסביבה של כולנו. חג שמח!"
חברת סודהסטרים הישראלית הפכה במרוצת השנים למותג המים המוגזים המוביל בעולם, המייצא בהצלחה רבה את מוצריו ל-46 מדינות מסביב לגלובוס. לקראת חגי ישראל ההולכים וקרבים, יצאה החברה במהלך חגיגי במיוחד והשיקה מהדורה מיוחדת של בר משקאות סודהסטרים SPIRIT ,שלישיית בקבוקים מעוצבים ברוח החג וסירופ חדש במהדורה מוגבלת בטעם "תפוח בדבש" במחיר מיוחד של 289 ש"ח בלבד במקום 578 ש"ח. את המהדורה ניתן לרכוש במוקד המכירות של החברה ב9880* ובאתר החברה.

בסודהסטרים מזכירים כי מעבר לפן העיצובי של הבקבוקים, הבקבוקים טומנים בחובם ערך סביבתי חשוב: כל בקבוק רב פעמי של סודהסטרים חוסך למשפחה הישראלית הממוצעת שימוש של 3,833 בקבוקי פלסטיק חד פעמיים על פני שלוש שנים. סודהסטרים מזמינה אותכם להצטרף למהפכה הסביבתית לעבור לבקבוקי סודהסטרים רב פעמיים, ובכך לשמור על סביבה נקייה יותר תוך צמצום השימוש בגורמי זיהום הפלסטיק והמיקרופלסטיק החד פעמיים שבכדור הארץ.

מנכ"ל סודהסטרים ישראל, תמיר מלמוד: "אנחנו שמחים להתאים את הבקבוקים שלנו לאווירת החג - זה כבר ממש הפך למסורת. למעשה, מאז ומעולם, דאגנו לתכנן את מוצרינו בפונקציונליות לצד חדשנות עיצובית, תוך מחשבה על הסביבה. בקבוקי סודהסטרים החדשים יאפשרו להחליף את בקבוק החד פעמי בבקבוק יפה, חגיגי והכי חשוב – רב פעמי - למען שמירה על הסביבה של כולנו. שטובה וירוקה תהא השנה".


את המהדורה החגיגית ואת מגוון המוצרים ניתן להשיג במוקד המכירות של סודהסטרים ב- 9880*, באתר החברה ובחנויות נבחרות.

soda2.jpg
בר משקאות SPIRIT + שלישיית בקבוקים מעוצבים + סירופ במהדורה מוגבלת תפוח בדבש
(צילום יח"צ)תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

- איפה את בטירוף הקניות של נובמבר
מחכה כל השנה...SHOPING IL, יום הרווקים הסינים, בלאק פריידי, ס
שטיפת מוח מיותרת. הכל ניתן לקנות כל השנה
קובעת תקציב ומאתרת מציאות
למי יש כח להתעסק עם זה?!

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
סודה סטרים, שתיה, מתנה לחג, ראש השנה, מים,מים מוגזים