בי וומן » כתבות » סטורן בגדי - ספטמבר 2018

סטורן בגדי - ספטמבר 2018 

סטורן בגדי - ספטמבר 2018, מדור: טורים אישיים, מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 13/09/2018

אין כמו תקופת חג יום הכיפורים מתאים לאנרגייה השלטת כרגע בייקום של הכוכב סטורן. זהו הכוכב שגורם לחשבונות נפש, עיכובים רבים ולמעשה אחראי על כל שינוי המתחולל בחייו של האדם.

החודש יחזור הכוכב סטורן המוכר בשמותיו הנוספים כמו שבתאי והמורה הגדול מהנסיגה בה שהה בחודשים האחרונים, וישהה במזל עד לחודש ינואר 2021.
כוכב סטורן שליט על מזל גדי ולכן הוא גם מרגיש בו הכי נוח ואף ישהה בו זמן רב מהרגיל בשל הילוכו האיטי. באופיו הקורא ללקיחת אחריות הוא המשפיע העיקרי בכל תהליך של שינוי .

בנוסף למזל גדי ירגישו בהשפעת הכוכב בדרך מאתגרת גם המזלות הבאים: טלה, סרטן, מאזניים, דגים, אריה ותאומים.
שאר המזלות יחושו בהשפעה בצורה קלה יותר, או דרך מערכות יחסים עם אנשים שחווים את השפעת הכוכב.

הכוכב ימשיך במסעו משבוע זה ועד לנסיגה הבאה בחודש מאי 2019 ועד לספטמבר 2019.
בחודש אפריל 2020 יעבור הכוכב למזל דלי עד לחודש יוני, אך אז יתחיל בנסיגה ויחזור למזל גדי וימשיך בנסיגה עד לחודש ספטמבר 2020 , שם יתיישר הכוכב מחדש כשרק בינואר 2021 ייצא לחלוטין ממזל גדי.

תקופות הנסיגה או התיישרות הינן תמיד תקופות סוערות ומלאות בהתרחשויות המשפיעות על האדם בעיצוב חייו לשנים הבאות. בשלב זה , רצוי שכל אחד ישאל את עצמו מה הוא אמור ללמוד מהאירועים וכדאי ומומלץ שכל אחד יבדוק מהי הנקודה החלשה שלו כדי שיוכל לתקן אותה ובכך לשפר את חייו ולהעלותם למקום גבוה יותר.

מטרת הכוכב בכל המעבר שלו הוא לקחת אחריות אישית ולחולל שינויים מהפכניים בחיים. השינויים יכולים להיות בכל תחום ובעיקר באותה הנקודה החלשה שאותה יש לתקן, אך בגלל הפחד דוחים אותה שוב ושוב.

הכוכב סטורן מאיר את החלק החשוך באישיות הפנימית והמורכבת בחייו של כל אדם, על ידי כך שהוא דוחק אותו לפינה וגורם לו להתעמת עם קושי כלשהו. תהליך הקושי המביא להארה הינו ארוך וכואב ולעיתים קרובות נעשה במשך זמן ארוך במיוחד וזאת בגלל הנטייה הטבעית של האדם לחזור אל העבר המוכר והידוע הכולל בתוכו גם דפוסי התנהגות שליליים, גם אם הם מכאיבים ולא מקדמים.
טבעי שמעברו של הכוכב יחדד ויקצין מצבים ויגרום להבין שלעיתים יש הכרח לראות את הדברים מזווית ראייה מרוחקת כדי לקבל פרופורציה. רק הבנה של "מה הכוכב רוצה ממני?" ולא " למה מגיע לי לסבול"? יכולה לקרב את האדם לתהליך המודעות ולשינויים המתבקשים ממעברו של הכוכב ובכך לקצר מהלכים כואבים.

ולסיום, חשוב מאוד וכדאי לדעת שלמרות ההשפעה הקשה והמפחידה מעט של כוכב זה הרי שבסופו של דבר מטרתו העיקרית היא לחזק את האדם לקראת הליכתו בשביל שינויי החיים והמשפט "מה שלא הורג אותי מחשל אותי"....הוא המוטו שצריך להיאחז בו בזמן מעבר כוכב זה.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: