בי וומן » כתבות » לקראת פתיחת שנת הלימודית האקדמית, רשת אירוקה מציעה: משקפי blue light

לקראת פתיחת שנת הלימודית האקדמית, רשת אירוקה מציעה: משקפי blue light 

לקראת פתיחת שנת הלימודית האקדמית, רשת אירוקה מציעה: משקפי blue light, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג, לייפסטייל, צרכנות, מוצרים
פורסם בתאריך: 25/09/2018

מתאים במיוחד לסטודנטים, לילדים
ולעובדים שעות ממושכות מול מחשב


מסכים דיגיטליים הם מצרך הכרחי בימינו, עם זאת יש להגן על העיניים מפניהם. הוכח שחשיפה מוגברת לאור הכחול (אור הנפלט ממסכי הסלולר, מחשבים, טאבלטים וכו'), מזיקה לבריאות ובין השאר עלולה לגרום לראייה מטושטשת, עייפות, כאבי ראש, קושי במיקוד, פגיעה באיזון ההורמונלי ופגיעה באיכות השינה.

רשת אירוקה מציעה קולקציה של משקפי בלו לייט (ללא מספר) המגנות על העיניים מפני קרינת המסכים. שימוש במשקפי בלו לייט ( ( blue light , בעלות עדשות עם פילטר לאור כחול, מצמצמות את נזקי האור הכחול ועוזרת לעירות מעולה ביום ושינה טובה בלילה. כמו כן, ניתן לעשות גם ציפוי בלו לייט המפחית את נזקי האור הכחול על משקפי ראייה עם כל מספר או על משקפיים ללא מספר.

מתאים במיוחד לאלו שמרבית עבודתם מתבצעת מול מחשב, לסטודנטים ולילדים ונוער המשתמשים במחשב לצרכי לימודים ובילוי שעות פנאי מול מסכים...

משקפי בלו לייט מגיעות בדוגמא מלבנית בצבעוניות מגוונת של אדום, מנומר ושחור לבן משולב, כמו כן את ציפוי בלו לייט ניתן ליישם על קולקציית משקפי הראיה באירוקה הכוללת מסגרות אופנתיות בינהן: מסגרות אובר סייז – מלבניות, אובליות או עגולות עם אמירה אופנתית המדגישות את העיניים באופן מיוחד, מסגרות המשלבות מתכות בגווני כסף, שחור, זהב או אפילו ברונזה, מראה צעיר וספורטיבי המתכת משולבת כאלמנט דקורטיבי או חלק בלתי נפרד מהעיצוב הפרקטי. שילוב שמנצח תמיד. מתאים למי שאוהב לוק שמרני עם טאץ' טרנדי.

בנוסף,
מסגרות משולבות בנצנצים שמשדרגות כל לוק להופעה זוהרת במיוחד ומסגרות בצבע ורוד סמוק צעיר קליל ואופנתי.


מחיר :
משקפי בלו לייט- 299 שח

ועכשיו במבצע 2 זוגות משקפי בלו לייט/ משקפי ראיה ב 300 שח
המבצע בתוקף עד ה 7.10.18


להשיג ברשת אירוקה

300299.jpg
אירוקה - משקפי בלו לייט - להגנה על העיניים מפני קרינת מסכים . מחיר 299 שח ועכשיו במבצע 2 ב 300 שח . (צילום ערן תורג'מן)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: