בי וומן » כתבות » הישר מהשדה – תוצרת צפון הנגב

הישר מהשדה – תוצרת צפון הנגב 

הישר מהשדה – תוצרת צפון הנגב, מדור: בילויים ופנאי, צרכנות, אירועים
פורסם בתאריך: 08/10/2018

אזור צפון הנגב משובץ בשלל חוות חקלאיות בהן מגדלים כמעט כל פרי או ירק הקיים בישראל. הגידולים המשובחים של חקלאי האזור כבר מגיעים לרוב הארץ, וכעת יש גם אפשרות לרכוש אותם ישירות מהחקלאים עצמם, בשני שווקי איכרים מלאים בתוצרת מקומית טרייה, ללא פערי תיווך, ובאווירה שמחה וצבעונית.

אשכול Market ושוק איכרים ומעצבים בכוכב מיכאל מורכבים כולם מתוצרת של החקלאים והתושבים של צפון הנגב. לצד הגידולים יש גם דוכני אוכל, אומנות, ביגוד, תכשיטים ועוד. הכל לצד מוזיקה חיה ועוד הפתעות.
זה הזמן להגיע לביקור באזור, ולחזור הביתה עם שקיות מלאות בירקות ופירות טריים ואיכותיים.

אשכול Market
אשכול מרקט הוא שוק אשר פועל בתוך חממה מעוצבת, המשלבת עגלות ודוכני תוצרת חקלאית משובחת ומקומית.
בין העגבניות והמלפפונים, הפסיפלורה והרימונים משובצות עגלות המציעות קונדיטוריה, תבשילים, מטבלים, לחמים, ועוד. הכל תוצרת עצמית של התושבים המקומיים.
השוק מהווה מקום מפגש בו המבקרים יכולים לרכוש באופן ישיר מן החקלאי, במחירים טובים ובאיכות מעולה. כחלק מהראייה הכוללת כי המקום פועל הן כשוק משתלם וכדאי והן כמקום מפגש חברתי, הוקם מתחם בילוי אשר פועל בימי חמישי גם לאחר שדוכני השוק מסיימים את יומם.
השוק פעיל מדי שבוע בימי חמישי בין השעות 10:00-23:00 (דוכני התוצרת המקומית מסיימים בשעה 19:00) וביום שישי בין השעות 09:00-14:00.
בוויז- מועדון מופת- צוחר.
לפרטים: 052-6693933

escol.jpg
שווקי איכרים בצפון הנגב (צילום מיכאל הרץ)


שוק איכרים ומעצבים בכוכב מיכאל
בתוך מושב כוכב מיכאל, במתחם ששימש בעברו כבית אריזה, פועל שוק איכרים ומעצבים שכולו מושתת על טהרת התוצרת המקומית ועבודות היד של תושבי האזור. שוק האיכרים מחבר את החקלאי ללקוח המקומי, מנגיש תוצרת מקומית, וכן מהווה במה לאומנים מתחילים, רקדנים ולהקות מקומיות ובכל שוק מתקיימת הופעה שמטרתה חשיפת להקה לקהל המקומי ולאורחי השוק.
בשוק ניתן למצוא דוכני ירקות ופירות, אוכל מקומי בעבודת יד - פסטות, חומוס, לחמים טריים, גבינות בוטיק, סלטים ביתיים, ממרחים רטבים וריבות, שמן זית וזיתים, עוגות בחושות ועוגיות, דוכני בירה ביתית ועוד. כמו כן במקום מגוון דוכני מעצבים ואומנים של תכשיטים, פיסול בעץ, ביגוד, מוצרי תינוקות וילדים, פרחים, פרטי נוי לבית, עבודות עץ ומגוון דברים נוספים.
השוק פועל בימי שישי, בשעות 9:00-15:00, במושב כוכב מיכאל.
כותבים ב-WAZE "שוק איכרים ומעצבים"
לפרטים: 077-7295874

ניתן לשלב את הביקור כחלק מיום בילוי באזור, לבקר באחת מהאטרקציות או מסלולי הטיול ולקנח בביקור בשוק. באזור מגוון אפשרויות לשבת לאכול במקום או לקחת הביתה.


micael.JPG
שוק איכרים ומעצבים בכוכב מיכאל (צילום דניאל הרץ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: