בי וומן » כתבות » בייביליס (BabyLiss) מייבש השיער האינטליגנטי הראשון מייבש שיער דיגיטלי קל ונוח לשימוש

בייביליס  (BabyLiss)   מייבש השיער האינטליגנטי הראשון  מייבש שיער דיגיטלי קל ונוח לשימוש 

בייביליס (BabyLiss) מייבש השיער האינטליגנטי הראשון מייבש שיער דיגיטלי קל ונוח לשימוש, מדור: טיפוח הגוף, צרכנות
פורסם בתאריך: 11/10/2018

חברת ברימאג, המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מכשירי חשמל לבית, משיקה בימים אלו בישראל את מייבש השיער האינטליגנטי הראשון – בייביליס E6500 – מייבש שיער דיגיטלי עם מנוע EC (אלקטרוני) מתקדם, קל ונוח לשימוש ומעניק תוצאות נפלאות, כמו לאחר ביקור במספרה.

יתרונו הגדול של המכשיר החדש נעוץ בקלות הפעלתו, כשהמשתמש צריך לברור אחד משני המצבים: יבוש עדין או יבוש יסודי. המכשיר עצמו מזהה את אביזר עיצוב השיער המחובר אליו ומתאים לו את עוצמת זרם האוויר.

הטמפרטורה בה פועל המכשיר הינה אופטימלית ואחידה בת 70 מעלות ומבטיחה ביצועים איכותיים, ללא מכות חום השורפות את השיער. עובדה זו הופכת את המכשיר לאידיאלי עבור שיער דק ורגיש.

בייביליס E6500מצויד בחיישן דיגיטלי המודד את הטמפרטורה 366 פעמים בשנייה ומתאים לטמפרטורה את עוצמת הזרם באוויר. הספקו של המכשיר 2100 וואט והוא קל וקומפקטי ושוקל 621 גרם בלבד. המכשיר בעל אורך חיים ארוך במיוחד ויכול לעבוד למעלה מעשרת אלפים שעות עבודה. המכשיר הינו מהיר ומבצע 24 אלף סל"ד.

המכשיר הינו מאוד נוח לעבודה, מכיוון שיש בו פחות רעידות ורמת הרעש המופקת ממנו בעת העבודה נמוכה באופן יחסי.בייביליס E6500מגיע עם 3 אביזרים המתאימים לעיצוב שיער: פיה בגודל 75X4 מ"מ המשמשת ליבוש שיער ממוקד ביותר, פיה בגודל 90X 6 מ"מ המיועדת להחלקת השיער על ידי זרם אוויר "רך" יחסית היוצא לכל רוחב מברשת סירוק השיער ופייה ייחודית המיועדת לפיזור השיער, בעלת פתחי יציאת אוויר רבים, השומרת על צורת תלתול השיער ואינה פוגעת בעיצובו המקורי.

במכשיר אף קיימת אפשרות להפקת זרם אוויר קר לשמירת עיצוב השיער המקורי. היונים המופקים ע"י המכשיר מנטרלים "חשמל סטטי" שלעיתים נוצר בשיער תוך כדי ייבושו ותורמים למראה שיער חלק, רך ומבריק.


מחיר מומלץ לצרכן: 799 ₪. אחריות: 5 שנים


ניתן להשיג את המכשיר בחנות א.ל.מ דיוטי פרי
ובאתר ברימאג און ליין
e6500a.jpg
בייביליס E6500. מחיר 799 שח. (צילום יחצ חול)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: