בי וומן » כתבות » תפוח בכל צעד: מהדורה מוגבלת מכניסה את ניו יורק לתוך נעל

תפוח בכל צעד: מהדורה מוגבלת מכניסה את ניו יורק לתוך נעל 

תפוח בכל צעד: מהדורה מוגבלת מכניסה את ניו יורק לתוך נעל, מדור: אופנה ויופי, בריאות, טיפוח הגוף, צרכנות, מוצרים
פורסם בתאריך: 31/10/2018

אם יש משהו שיותר צועק "ניו יורק" מפסל החירות זו כנראה האווירה הכיפית והצבעונית, ואמנות הפופ ארט האייקונית. לכבוד מרתון ניו יורק המפורסם, מותג הספורט הבינלאומי Brooks משיק מהדורה מוגבלת של אחת הנעליים האהובות ביותר, בעיצוב של קומיקס-פופ ארט ניו יורקי – ויש אפילו גאווה יהודית

מותג הספורט הבינלאומי Brooks, מציג מהדורה מוגבלת וצבעונית במיוחד לדגם ה-Ghost11 האייקוני של החברה לכבוד מרתון ניו יורק המפורסם בתחילת נובמבר. ההשראה? ציוריו של גדול דור הפופ ארט, הצייר והפסל היהודי-אמריקאי רוי ליכטנשטיין. הנעליים החדשות מאופיינות בהדפסים הכי ניו-יורקיים כמו פסל החירות ותפוח, לצד כיתובים וגרפיקות – כולם בסגנון הפופ ארט שכה אופייני לתפוח הגדול.

brookkkk.jpg
Brooks NYC Pop Art Ghost 11_(צילום brooks studio)
סדרת הנעליים Ghost11 קיבלה את התואר "נעל השנה" לשנת 2017, בבחירת העורכים של מגזין הריצה המוביל ""Runner's World. זאת בזכות שכבת הריכוך החדשה loft DNA שמגיבה ומשתנה בהתאם לאופי המשתמש ופד ריסוק חדש - שכבה מרככת מיוחדת מתחת לעקב שמתאימה את עצמה לכל פגישה של הרגל עם הקרקע, כך שלא משנה כיצד הרגל נוחתת, התחושה המתקבלת היא יציבה ונוחה. בנוסף, טכנולוגיה ייחודית במבנה הנעל הופכת אותה לבלתי מורגשת ואריג גמיש הנצמד לרגל במקומות הנכונים מקבע את תחושת היציבות על הרגל. הנעל קלה, תגובתית ויושבת בנוחות על הרגל כך שבזמן הריצה מוענקת תחושה של ריחוף.


מחיר: 600 ש"ח
להשיג בסניפי רשת BROOKS ובחנויות המובחרות
למידע נוסף: 03-5504664
brookkkk1.jpg

Brooks NYC Pop Art Ghost 11_(צילום brooks studio)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: