בי וומן » כתבות » חכמים, חינוכיים ואקוסטיים: הווילונות ששונים מכל מה שהכרתם

חכמים, חינוכיים ואקוסטיים: הווילונות ששונים מכל מה שהכרתם 

חכמים, חינוכיים ואקוסטיים: הווילונות ששונים מכל מה שהכרתם, מדור: סטיילינג, לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 08/11/2018

וילונות הם כבר מזמן לא רק חתיכת בד המגנה על הבית מפני חדירת קרני שמש. מעבר להיותם חלק אינטגרלי מעיצוב הבית, הווילונות של היום מגוונים וחכמים בהרבה מאי פעם. הם יהפכו את הסלון לאולם קולנוע, ילמדו את הילדים שלכם מתמטיקה ואנגלית ואפילו יסייעו להגן על הבית שלכם מפריצהוילונות חכמים – תתכוננו להגיד שלום לצליל המאוס של השעון המעורר. כיום קיימים התקנים טכנולוגיים לווילונות שמאפשרים לכם לשלוט באמצעות הסמארטפון על פתיחת וסגירת הווילונות, לכוון אותם להיפתח לקראת שעה מסוימת, ולגרום לכם ליקיצה טבעית מקרני האור – בכל בית. בנוסף, תוכלו אפילו להגדיר שעות פתיחה וסגירה כשאתם בחופשה וכך לפורצים פוטנציאליים לא יהיה מושג שאתם כלל לא בבית.

וילונות חינוכיים – לצד ספרי העשרה, תוכניות ומשחקי חשיבה, השנה מצטרף לרשימת הפריטים החינוכיים שנרכוש לילדנו גם וילון. טרנד הווילונות בהדפסה אישית שתפס תאוצה בעולם, הגיע גם לארץ ומאפשר להעניק טאץ' אישי לכל חדר. כשמדובר בחדר הילדים, האפשרויות הן אינסופיות, וחלקן אפילו מלמדות - מאיורים צבעוניים של אותיות הא"ב או ה-ABC, דרך לוח הכפל ועד מפת העולם.

edu.jpg
וילונות חינוכיים _ Blinds us (צילום - blinds us studio)
וילונות אקוסטיים – קניתם מערכת קולנוע ביתית חדשה, אתם מתיישבים בסלון ומצפים לחוויה קולנועית של ממש ואז מגלים בעיה – הסאונד בחלל החדר לא טוב. תתפלאו לדעת שגם כאן פתרון פשוט כמו וילון יכול לסייע. קיימים כיום וילונות אקוסטיים מיוחדים שנועדו לשפר את איכות הסאונד בתוך החדר, כך שהוא יפגע בווילון ויחזור לאוזן בצורה נעימה. וילונות אלו מתאימים גם לשימוש בבתי קולנוע, חדרי ישיבות, אולמות אירועים ועוד.


aku.jpg
שקט כאן צופים-וילון אקוסטי שיהפוך את הסלון לקולנוע. (צילום blinds us)


וילונות תרמיים - מעבר להגנה מפני השמש ומפני קולות, וילון תרמי יכול גם לווסת את הטמפרטורה בתוך הבית. וילונות אלו המשלבים מספר שכבות בד מסייעים לחסום את קרני השמש ולמנוע חדירת קרינה אולטרה סגולה מסוכנת. הווילונות מבודדים מפני חום וקור וחוסכים עבורכם כסף ואנרגיה בכך שמאפשרים להפחית משמעותית את השימוש במזגן.

temp.jpg
שומרים על הטמפרטורות_ מתוך קולקציית עילית הלבשה לבית_(צילום designers guild)


וילונות שלא נשרפים – אם אתם רוצים להיות בטוחים שהווילון שלכם לא יעלה באש אם מישהו יעבור לידו עם סיגריה דולקת, ישנן מערכות מיוחדות וחסינות אש שפותחו כדי להגן על הבד, הכוללות ציפוי מחומר בלתי דליק וקיבוע בתוך המסילה כדי למנוע התלקחות.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות אוטוטו כאן...
אני יודעת למי אצביע
עדיין מתלבטת
אין לי מושג למי אצביע
לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: