בי וומן » כתבות » חוזרים למקור

חוזרים למקור 

חוזרים למקור, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 20/11/2018

אני רוצה שתשכחו מכל מה שחשבתן שיש בדיזנגוף סנטר למטה. בוטיק המעצבים שהיה שם פעם פינה את מקומו (וממשיך להתקיים בקומה מעל) למיזם חדש – להנגיש אופנה ישראלית לציבור הרחב. אז מה השוני אתן שואלות? מדובר באאוטלט של "גילדת המעצבים" המיזם החדשני של עינת רוטפוס המייסדת שהרחיבה את היריעה ובנוסף לחנות שילבה זרועות עם הסנטר ויחד הם יצרו את מתחם האאוטלט הראשון של עיצובים ישראלים.

skirt-150-bag-280.jpg

חצאית 150 ש"ח, תיק 280 ש"ח. אאוטלט גילדת המעצבים

shirt-100-skirt-250.jpg

חולצה 100 ש"ח, חצאית 250 ש"ח אאוטלט גילדת המעצבים

50 ₪ עד 300 ₪, מחירים שלא רואים בדרך כלל באופנה כחול לבן, והנה זו הזדמנות נפלאה לעודד רכישה של אופנה מקומית, כי תכלס אין עלינו בעולם.
מתי? בימי חמישי 14:00-20:00 ושישי 10:00-15:00 בקומה מינוס 1 היכן שהיה בזמנו בוטיק המעצבים המוכר.

מי שהפתיעה אותי העונה לחלוטין היתה גם רשת גולברי. ממותגת מחדש לנשים בכל המידות עם מנעד רחב של עיצובים שיכול להתאים באמת לכל אחת. מה שמומלץ לשים אליו לב בקולקציה הנוכחית הם הג'ינסים בגרזה העוטפת והמחמיאה, הג'קטים והמעילים שמגיעים במגוון צבעים ווריאציות, ובכלל אהבתי שהשנה העיזו בגולברי והכניסו גווני פסטל גם בקולקציית החורף.

golbari.jpg

גולברי בקולקציה הכי יפה שהיתה להם בשנים האחרונות

sarig.jpg

תעוזה פסטלית. גולברי. צילומים: יח"צ


החנות שלהם ב TLV קניון האופנה התל אביבי גדולה ומעניינת בהחלט, אם אתם באזור תנו לשם קפיצה.

ועוד משהו ישראלי לחלוטין: תמנון. מאז חורף 2004 אז קראו לי להצטלם במסגרת סוג של קמפיין רשת של מובילות דעה, אז נחשפתי לראשונה לעובדה שתמנון זה לא רק בייסיק, נקשרה נפשי בנפשו של המותג ואני באמת רוכשת משם בכל עונה פריטים רבים.

img_8339-400-x-386.jpg

תמנון מ 2004, עשו דרך ארוכה ונפלאה

winter.jpg

תמנון 2019. לא רק בייסיק. רוצו לחנות החדשה בעזריאלי ת"א

מה שיפה אצלם הוא שאין צורך להמתין לסוף העונה מכיוון שהמחירים נמוכים מלכתחילה, ובניגוד לרשתות מחו"ל שמציעות מבחר זול של פריטים, אצל תמנון האיכות טובה הרבה יותר. זה ערך חשוב של מנכ"ל החברה והם באמת מוכיחים זאת. בקניון עזריאלי בתל אביב נפתחה בשבוע שעבר חנות חדשה וגדולה של הרשת עם בגדים לילדים, גברים וכמובן נשים.
לאור בקשות הגולשות את המדור הבא אקדיש לסקירת בגדי חופשות חורף, סקי וכל הבלגן הזה. מה קונים? היכן? ומתי? כל העדכונים בקרוב.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: