בי וומן » כתבות » מהי הדרך הנכונה לשימוש במייק אפ?

מהי הדרך הנכונה לשימוש במייק אפ? 

מהי הדרך הנכונה לשימוש במייק אפ?, מדור: אופנה ויופי, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 16/12/2018

היכרות עם כללי המפתח לבחירת ומריחת מייק אפ יכולה לעזור לך לנצל את היתרונות שלו. אז מאיפה מתחילים ועל מה מקפידים?

הנה המדריך המלא
הדרך לנצל את היתרונות של מייק אפ היא קודם כל לבחור אותו בצורה נכונה. את המייק אפ בוחרים רק בתאורת יום תחת השמש, לפי האופן שבו הוא משתלב בפנים ובעיקר באזור הלסת והצוואר. בנוסף, יש לנסות תכשיר חדש על פנים נקיות ולא על מייק אפ קיים ולעולם לא לבחור גוון בהיר או כהה יותר מהעור וזאת על מנת להימנע ממראה של מסיכה.

רק אחרי שבוחרים את תכשיר הטיפוח בצורה נכונה אפשר להתייחס לאופן שבו מיישמים אותו בפועל על עור הפנים. המצב כיום הוא שכמעט כל אחת מאמצת גישה מעט שונה למריחת איפור ומייק אפ, בעוד בפועל יש כללי מפתח שכולנו צריכות להקפיד עליהן.

בין הספוגית, המברשת והאצבעות
בשלב הראשון מומלץ לבחור את הכלי שבו נעזרים על מנת למרוח את המייק אפ. כאן האפשרויות נעות בין מריחה עם ספוגית, עם מברשת או פשוט עם האצבעות ולכל אופציה יתרונות וחסרונות אחרים. במידה ובוחרים בספוגית, נהנים ממראה אטום ומלא יותר – בעוד מריחה עם מברשת תתאים עבור מי שמחפשת מראה קליל וטבעי. לשם השוואה, מריחה עם האצבעות חוסכת זמן אך חשוב להיזהר שלא להשאיר סימנים מיותרים.

בשלב השני מניחים את המייק אפ ומעלים מפדרים קלות עם פודרה. אם רוצים להשיג מראה משודרג, ניתן להניח מייק אפ בהיר בטון אחד מגוון העור הרגיל על אזורי ה-T הספציפיים ובמקביל מייק אפ כהה בשאר הפנים. כמו כן, מביני עניין גורסים בתוקף שמומלץ להניח מייק אפ שכהה בשני טונים על אזורי הלחיים אם רוצים לקבל סומק טבעי.

עשי ועל תעשי עם האיפור
בעלות עור שמן צריכות להניח מייק אפ מאט על בסיס מים, בעוד עור עם פיגמנטציה וכתמים יזדקק לנוזל או קרם על בסיס סיליקון. אם משתמשים במייק אפ תחליבי או קרמי, יש לוודא שמדובר במוצר בעל מרכיבי לחות הזנה ובכל מקרה לא לפדר מעליו.
באופן עקרוני, מוצרים רטובים מגיעים לפני מוצרים יבשים כדי שיתקבעו היטב ולכן מייק אפ שמים לפני פודרה ופריימר עיניים לפני צלליות. בתוך כך, זכרי שלרוב אין צורך להעמיס עם יותר מדי תכשירי טיפוח על הפנים ומומלץ לבנות את עוצמת הגוון בשלבים כדי להמשיך לשלוט בתוצאה המתקבלת.
לבסוף, אפשר לנצל את ההזדמנות של בחירת ומריחת מייק אפ על מנת לשנות את כל שלבי העבודה על טיפוח הפנים. השלבים המומלצים כאן הם שימוש במקדם הגנה, לאחריו יבוא פריימר, לאחר מכן בסיס של מייק אפ ורק בהמשך קונסילר, פודרה, ברונזר, פריימר עיניים, צלליות ועיפרון עיניים או אייליינר.

mak.png
( קרדיט -https://www.pexels.com/)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: