בי וומן » כתבות » מלחמת האונ-אופ-ליין נגמרה?

מלחמת האונ-אופ-ליין נגמרה? 

מלחמת האונ-אופ-ליין נגמרה?, מדור: צרכנות, כסף והשקעות, נותני שירות
פורסם בתאריך: 03/01/2019

מדברים בלי סוף על המלחמה שבין חנויות האונליין לאופליין, ובזמן שרובן מנסות לנהל אותה, יש מי שהבין שאיחוד בין שני העולמות הוא זה שייצור את חווית הקניה הנוחה ביותר. כעת, לראשונה בישראל, נחנך מתחם וירטואלי שלם שמאגד מגוון חנויות עיצוב, ומאפשר להסתובב, לבחון, להתרשם ולבחור – מבלי לצאת מהבית, עד הרגע שבו אנחנו מוכנים לבצע את הרכישה

תהליך שדרוג ושיפוץ הבית יכול להיות די מעייף – בינינו – למי מאתנו יש את הזמן והכוח להתרוצץ בין עשרות חנויות, להשקיע כמות זמן לא מבוטלת, דלק ולא מעט כסף על ימי החופש רק בשביל למצוא מתוך כל אלו חנות אחת או מספר חנויות ספורות שמציעות את הפריטים שאנחנו מעוניינים לקנות?

פתרון חדש משנה את התמונה: פרויקט ראשון מסוגו בארץ מציג מתחם וירטואלי שלם של חנויות עיצוב לבית, ביניהן ניתן לסייר ולבחון את המבחר הקיים מבלי לצאת מהבית. מדובר בשיתוף פעולה של Home Plan ודיזיין פלוס, מתחם החנויות לעיצוב הבית הגדול בדרום.

מעבר לכך שניתן להתרשם מנראות המוצרים וכיצד הם משתלבים בחלל, בחלק מהחנויות ניתן לזהות באופן מיידי את דגם המוצר ולקבל עליו פרטים רלוונטיים נוספים, דרך נקודת האינפורמציה לצד הפריט.

הסיורים הווירטואליים האלה הם קפיצת מדרגה שתהפוך את תהליך הקנייה ליעיל, ממוקד וחסכוני ואת חוויית הקנייה להרבה יותר מיוחדת. הצרכנים יוכלו ליצור "רשימת קניות" מראש מהבית עם דגמי המוצרים שהם מעוניינים לקנות ולהגיע בממוקד לחנויות הרלוונטיות במתחם רק כדי לממש את הקנייה.

batily.jpg
מסיירים בבית - קונים בחוץ_דיזיין פלוס מציגה דור חדש של סיורים וירטואלים
(צילום יחצ)

דיזיין פלוס, מתחם החנויות הגדול לעיצוב הבית בדרום: דרך חברון 48 , באר שבע.
חניה חינם


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: