בי וומן » כתבות » מעצב ומקיים

מעצב ומקיים 

מעצב ומקיים, מדור: סטיילינג, לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 06/01/2019

Sustainability הפך למונח השגור בפיהם של רבים מחובבי האדריכלות והעיצוב. עיצוב המושתת על ערכי הקיימות, עולה בקנה אחד עם המגמה האקולוגית ועל כן שומר על הסביבה, אך לא פחות חשוב, מצליח להוציא לאוויר העולם שלל אלמנטים מרהיבים מלאי אופי שבתכנונם ניכרת חשיבה יצירתית אל מחוץ לקופסה. כך גם בעיצוביו של מעצב הרהיטים יפרח בן צבי, המשלב בעבודותיו אלמנטים הלקוחים מהטבע.

לדוגמה סדרת שולחנות עבודה מעוצבים שאת ההשראה להם שאב מהטבע והשכיל ליצור מערכת יעילה ופרקטית בנראות עדכנית. על מנת לשוות לכל שולחן מראה כמה שיותר טבעי, יצר פלטה מקורות עץ מסוגים שונים (כדוגמת אלון מעושן, דובדבן ונוספים) שהונחו בקומפוזיציה שתוכננה בקפידה אך נראית אקראית וטבעית וממשיכים גם כרגל מאסיבית ומרשימה הנאמנה לקונספט ולתפיסת העיצוב הייחודית.

זאת ועוד יצר בן צבי גם ספרייה פיסולית המשלבת ערכים פונקציונליים ואסתטיים, עשויה שתי מסגרות מפרופיליU ממתכת, במרכזן שולבו לוחות עץ אלון ממוחזר מפירוק שיובא מאוסטריה ובגלגולם הקודם שימשו כחלק מעיצוב הפנים באחוזותיהם של משפחות האצולה. בעין בלתי מזוינת קשה להבין כיצד מדפיה מחוברים למסגרתה. המעצב יצר משחק צורני בין שתי מסגרות המתכת בקומפוזיציה א-סימטרית שיוצרת עניין ומתח בחלל ולכאורה אין גשר מתכתי המחבר בינן למדפים.
סטודיו יפרח בן צבי, רחוב הפרחים 52 רמת השרון


yfrch1.jpg
סטודיו יפרח בן צבי, (צילום שי אפגין)yfrach3.jpg
סטודיו יפרח בן צבי, (צילום שי אפגין)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: