בי וומן » כתבות » פרחי באך

פרחי באך 

פרחי באך, מדור: בריאות, רפואה, טיפוח הגוף, רפואה משלימה, טבעי
פורסם בתאריך: 13/01/2019

טיפול בתמציות פרחי בך אמנם שיטה לא חדשה אך לא כולם מודעים למגוון הבעיות שהיא מסייעת לפתור ולכך שהיא מתאימה ממש לכולם. נדיה יוסלזון, מטפלת מוסמכת מרכז באך אנגליה ומטפלת בתמציות פרחי בך בכללית רפואה משלימה מספרת אודות הטיפול ובמה הוא יכול לטפל?

הטיפול בפרחי בך יכול לטפל במצבים רגשיים שגוזלים מאתנו אנרגיה ומסייעים לפתח חוסן רגשי שנוכל לתפקד על הצד הטוב ביותר ביום-יום.
מה זו שיטת פרחי באך? שיטת ריפוי שפותחה ע"י ד"ר אדוארד באך, רופא, הרבולוג וחוקר אנגלי שחי בתחילת המאה ה-20. שיטה שעונה על הצורך לחזק את החוסן הרגשי וזאת עקב ניסיונו כרופא במשך 30 שנה, במהלכם הבחין בקשר משמעותי שיש בין מצב רגשי של מטופליו לבין יכולתם להבריא. ד"ר באך גילה את היכולת הטיפולית של פרחי הצמחים במצבים רגשיים, מיפה 38 מצבים רגשיים שמוכרים לכולנו, ולכל מצב גילה תמצית המתאימה מן הטבע.

למי הטיפול מתאים? לכל אדם מינקות ועד גיל הזהב, כולל נשים בהיריון ומניקות. הטיפול בתמציות פרחי בך יכול לעמוד כטיפול בפני עצמו או להשתלב עם טיפולים נוספים ברפואה משלימה. אין בעיה לשלב תמציות פרחי בך עם שימוש בתרופות אחרות ואין תופעות לוואי.

באיזה מצבים טיפול בתמציות פרחי בך יכול לסייע? כאבי ראש, נדודי שינה, תשישות, עייפות, מתחים מחיי היום יום (עבודה, זוגיות, בריאות המשפחה, כספים, התמודדות מחלות כרוניות ועוד), חרדות, אכילה רגשית, טראומה ופוסט טראומה ועוד

איך לוקחים את התמציות? התמציות מותאמות אישית לכל מטופל. מוהלים בשתייה במהלך היום.


נדיה יוסלזון, מטפלת מוסמכת מרכז באך אנגליה ומטפלת בתמציות פרחי בך בכללית רפואה משלימה


bach.jpg
(צילום יחצ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: