בי וומן » כתבות » נשארים במרכז

נשארים במרכז 

נשארים במרכז, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 22/01/2019

העובדה שהמטבח מהווה ציר חשוב ומרכזי בבית הישראלי בלתי ניתנת לערעור ועושה הרושם שהמצב לא עתיד להשתנות גם ב-2019. לצד עבודות ההכנה והבישול בבתים רבים הוא פתוח לחלל הציבורי ומהווה מקום מפגש משפחתי קז'ואלי או כחלל מרכזי באירועים פורמליים. אחד המאפיינים הבולטים במטבחים הוא כמובן האי שניצב במרכזו ומשמש כאיזור תפעולי ופונקציונלי שמוסיף מימד עיצובי עשיר ויוקרתי.

כך גם במותגי היוקרה, המיובאים ארצה על ידי חברת ניגא שף For Home ,שמיוצרים בהתאמה אישית על פי מאפייני החלל וצרכיהם המדויקים של בעלי הבית. מותגים אלה משלבים בעיצוביהם אלמנטים וויזואלים, ארגונומים וטכנולוגים המאפשרים להפיק את המטבח האידיאלי. בתוך כך, הנירוסטה, שהפכה בעשור האחרון לאחד החומרים המובילים בבניית המטבח, מהווה את מעטפת וגוף האיים. ניתן לעצבה בשלל גימורים מרהיבים ובמגוון צבעים בהתאם לסגנון וסכמת הצבעים במטבח.

את האיים ניתן לאבזר באמצעי הבישול המתקדמים ביותר כדוגמת כיריים גז בעלות מבערים עוצמתיים במיוחד, אינדוקציה, פלטה צרפתית, מקרר יינות, משטח צליה דו- צדדי, בן- מארי, מבשלת פסטה ובישול סו-וויד (טכניקת בישול בוואקום הלקוחה היישר מהמטבח הצרפתי האנין) וכיוב', זאת בכדי ליצור חוויה גסטרונומית בלתי נשכחת.חברת ניגא שף For Home מושב נורדיה, לתיאום פגישה חייגו 09-8301001

for-home.jpg
ניגא שף-FOR HOME, (צילום איתי אבירן)


forhome1.jpg
ניגא שף-FOR HOME, (צילום איתי אבירן)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: