בי וומן » כתבות » איך הפכה מאמנת הכושר חן חלפון לגורו של עולם הרווקים והרווקות

איך הפכה מאמנת הכושר חן חלפון לגורו של עולם הרווקים והרווקות 

איך הפכה מאמנת הכושר חן חלפון לגורו של עולם הרווקים והרווקות, מדור: טורים אישיים, יחסים וזוגיות, אהבה וזוגיות
פורסם בתאריך: 22/01/2019

שיחה אקראית בין גברים במכון הכושר "פרופיט" בראשון לציון הרתיחה את מדריכת הכושר חן חלפון שכתבה פוסט תמים בפייסבוק שהפך אותה במהרה לגורו הבלתי מעורערת של שוק הרווקים והרווקות בישראל.


קבוצת פייסבוק של 65 אלף עוקבים, בלוג מצליח ותוסס, ספר ביכורים שיהפוך בקרוב מאוד לרב מכר ושידוך של לא פחות מעשרה זוגות שנישאו הן רק חלק מהשיאים שכבשה חן חלפון בשנתיים האחרונות מי שנחשבת כיום לשם החם של עולם הרווקים והרווקות. לא הרבה יודעים אבל הקריירה המטאורית של חלפון יצאה לדרך בעקבות שיחת חולין יומיומית של שני מתאמנים בסניף של רשת הכושר "פרופיט" באשלים-ראשון לציון שדיברו על הקלות הבלתי נסבלת בכיבוש המין הנשי באמצעות אפליקציית היכרויות.


חלפון בת 32, מאמנת כושר בהכשרתה רתחה. היא כתבה פוסט תמים בפייסבוק ולא תיארה לעצמה שברגע שתלחץ על כפתור ה"שלח" ישתנו חייה. "השיחה של שני המתאמנים על אותה אפליקציית היכרויות ועל הקלות בלעשות לייק לנשים הכעיסה אותי מאוד והחלטתי לכתוב פוסט שבעקבותיו פתחתי את הקבוצה "יומנה של רווקה" שחזרה השבוע חלפון את אותו רגע שבו הכל החל.


עמוד הפייסבוק שפתחה זכה ועדיין זוכה להצלחה מסחררת ומונה כיום כ-65 אלף רווקים ורווקות מכל הארץ המבקשים לפרוק ולשתף את אשר על ליבם עם שכמותם. הקבוצה מאפשרת לגנוב מבט על חיי הרווקות ועיקר מהותה הוא שיתוף על חיי הרווקות מהצד הנשי והגברי בניסיון לגשר על הפער הזה. "מה שמיוחד בקבוצה הזאת הוא שגם נשים וגם גברים מעלים סוגיות שונות וכולם ומנסים לעזור אחד לשנייה" היא מספרת ומוסיפה: "כבר חיתנתי מעל לעשרה זוגות למרות שהיכרות היא לא הנושא המרכזי ומהות הקבוצה".
עם הצלחה כזאת בפייסבוק לא היה כל ספק שחלפון תצא מגבולות הרשת ותתרגם את ההצלחה למישורים נוספים. היא החלה לקיים הפקות רבות שהפגישו רווקים ורווקות, תחרויות והפקות ייחודיות כדי להגדיל את הסיכוי להיכרות בין חברי הקבוצה, התארחה באולפני טלוויזיה, זכתה לכינוי "הגורו של עולם הרווקים והרווקות" וממש לאחרונה יצא לאור ספרה "יומנה של רווקה" שבקרוב מסתמן כי יהפוך לרב מכר.
לצד כל העשייה האינסופית לומדת בימים אלה חלפון הגשת טלוויזיה ומשמשת כרקדנית במופעים של כוכב הילדים 'יובל המבולבל' אבל על דבר אחד מאמנת הכושר ומדריכת הסטודיו בהכשרתה לא מוכנה לוותר בשלב הזה - על אהבתה לספורט, כושר ואורח חיים בריא ולכן היא ממשיכה להגיע מדי יום למכון הכושר "פרופיט" בראשל"צ, איפה שהכל התחיל.


2.jpg
חן חלפון (צילום יחצ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: