בי וומן » כתבות » הוא בכל מקום!

הוא בכל מקום! 

הוא בכל מקום!, מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 03/02/2019

גם בפתחה של שנת 2019 אנו נחשפים למגוון רחב של מוצרים חדשים שמשנים את תפיסת תכנון החללים ומאפשרים ליצור עיצובים מרשימים במיוחד. מסתמן כי אחת המגמות הבולטות היא חיפוי כל החלל כך שפרט לריצפה, ולעיתים הקירות, נראה יותר ויותר חללים בהם גם התקרה, הרהיטים ואפילו שולחנות העבודה והאוכל מחופים במשטחים אלגנטיים בשלל גימורים ודוגמאות המעניקים מראה עשיר ויוקרתי. המותג האיטלקי LAMINAM עונה במדויק על מגמה זאת ומציע פתרון איכותי בדמותם של משטחי גרניט פורצלן במגוון רחב של דוגמאות וגימורים.

eli.jpg
חברת איילמינם, יבואנית משטחי למינם, (קרדיט יחצ)


משטחי גרניט הפורצלן ידועים כעמידים במיוחד. ניתן לנקותם ללא חשש, הם אינם נשרטים, אינם סופחים ועל כן הם 100% אנטיבקטריאליים. לא בכדי הם הפכו למצרך מבוקש בעיצוב חללים פרטיים וציבוריים. בזכות טכנולוגיות הדפסה מתקדמות ניתן לשוות לו טקסטורות ודוגמאות במראה מרען וטבעי. טכנולוגיות היצור של LAMINAM מאפשרות חיתוך לוחות ג'מבו במידות לא רגולריות עד ל3.2/1.6- מ' , בכך ניתן להתקינם במינימום חיבורים, לנראות אסתטית אחידה.

המותג מציע שלל דגמי משטחים הנושאים דוגמאות מרהיבות שנראה כאילו נלקחו מהטבע כדוגמת אבן, עץ טבעי, מגוון מתכות ושיש בצבעוניות אותנטית המדמה במדויק את גידיו ונימיו של החומר הטבעי. המראה שמתקבל אלגנטי ומרשים במיוחד- בדיוק כשם שנרצה ליצור בחללי הבית. זאת ועוד, את משטחי ה-LAMINAM ניתן- פרט על מעטפת המבנה- להתקין גם על פרטי ריהוט כדוגמת ארונות קיר ומטבח ובכך לבנות מארג מוקפד ומדויק בחלל, שמדבר באותה שפה.חברת איילמינם, יבואנית LAMINAM
eli1.jpg
חברת איילמינם, יבואנית משטחי למינם, (קרדיט יחצ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: