בי וומן » כתבות » זוגות זוגות של ידוענים הגיעו לסדנת אהבה ושוקולד לרגל חגיגות הוולנטיין דיי:

זוגות זוגות של ידוענים הגיעו לסדנת אהבה ושוקולד לרגל חגיגות הוולנטיין דיי: 

זוגות זוגות של ידוענים הגיעו לסדנת אהבה ושוקולד לרגל חגיגות הוולנטיין דיי:, מדור: רכילות
פורסם בתאריך: 14/02/2019

זוגות זוגות של ידוענים הגיעו ערב הוולנטיין דיי לסדנת אהבה ושוקולד, שיזמה חברת כרמית, לרגל חג האהבה והשקת סדרת "אגו" שוקולד פרימיום.


שימי תבורי ויהודית באומן, הדוגמנית עדן סבן ובן זוגה אדם טל, השחקן מיכאל גבעתי ובת זוגו לורן, ויקי מקריאניס וכדורגלן העבר אמיר שלח,גורו הספורט אירה דולפין ובן זוגה אורן ועוד.

בין זוגות הנאהבים שהופתעו מאירוע אינטימי שעוצב כולו בסמלי חג האהבה, נצפו שימי תבורי ובת זוגו יהודית באומן, הדוגמנית עדן סבן ובן וזוגה אדם טל, השחקן מיכאל גבעתי ובת זוגו לורן, ויקי מקריאניס ובן זוגה כדורגלן העבר אמיר שלח, גורו הספורט אירה דולפין ובעלה אורן דולפין, המנהל האומנותי של צוותא, המאיירים וכוכבי האינסטגרם מאיה ויהודה דביר ועוד.

האירוע כלל מינגלינג בעיצוב רומנטי וסדנא להכנת קינוחי שוקולד מפנקים ע"י השפית קונדיטורית ליאור משיח, שלימדה אותם את סודות הקינוח המושלם עם שוקולד.

יהודית באומן ושימי תבורי סיפרו שלקראת הוולנטיין דיי הם ינסו לקדם שלום ואהבה בביתם עם שתי המשפחות יחד. למרות ניסיונותיהם הרבים לצערם הם טרם ראו את הנכד החדש תו פרינס ומקווים להיפגש איתו בקרוב. שימי תבורי סיפר שהוא מוציא בימים אלה סינגל חדש לרדיו בשם "מחכה לתקווה", שנכתב במיוחד לקארין שנמצאת במצב קשה מאוד ומאושפזת בבית החולים.

עדן סבן סיפרה, שבן זוגה אדם הוא השף והקונדיטור בבית. אדם סיפר שכל יום עם עדן מבחינתו הוא וולנטיין דיי.

אירה דולפין עדכנה שבעלה אורן הפתיע אותה לרגל חג האהבה בדובי ענק וזר של 30 ורדים אדומים. וגם שמחה לבשר כי היא הולכת להשתתף בתוכנית הישרדות VIP בעונה החדשה.כמו כן עדכנה שבימים אלו לוקחת את בעלה אורן כפרויקט אימונים בהשראת הישרדות..."

השחקן מיכאל גבעתי סיפר שהוא מתרגש כי השבוע יוצא הסרט הדקומנטרי שלו על שחקני דיסנילנד שצולם בפריז. כמו כן עדכן שלקראת עונת הקיץ יוצאת סדרת הנוער שלו דאנס סטורי. על לורן זוגתו סיפר שהם יוצאים כבר 3 וחצי שנים והיא מתכנתת מחשבים במקצועה כי משהוא חייב להביא כסף הביתה.... עוד עדכן גבעתי שמתי שהוא תהיה גם טבעת...מבטיח"

המאייר המפורסם יהודה דביר סיפר שהוא ומאיה זוגתו מצפים בכיליון עיניים לאיורים החדשים שלהם לאחר הלידה, שיפתיעו את כולם. בימים אלו עובדים על תסריט חדש לסדרת טלוויזיה שתורכב מאיורי הקומיקס המפורסמים שלהם המתעדים את חיי הזוגיות שלהם

אמיר שלח שחקן נבחר ישראל לשעבר סיפר מאז, "תוכנית הבישול MKR ויקי לא מפסיקה לבשל ולאפות והפחד הגדול שלו זה להשמין. רגע לפני שהגיעו לסדנת השוקולד הפתיע אמיר את ויקי בבלונים שוקולדים וקנה עוגת קצפת גדולה. ויקי סיפרה שהיא ואווה השותפה שלה בתוכנית הבישול החלו בימים אלו בליין של פופ אפ קולינארי בבר תל אביבי לאלו הרעבים בסוף הבילוי הלילי...

בסיום הערב הוענק לכל אחד מהזוגות שוקולד ענק בצורת לב עם דיוקן זוגי ע"י שרון קונסטניטיני מנהלת השיווק של חברת כרמית, שברכה אותם בולנטיין שמח ומתוק.car.JPG
מימין ויקי מקריאניס ואמיר שלח (צלם אסף לב)

aergwe.JPG
מימין מאיה דביר יהודית באומן אירה דולפין עדן סבן וויקי מקריאניס (צלם אסף לב)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: