בי וומן » כתבות » קובי מרימי – המועמד שלנו לאירוויזיון

קובי מרימי – המועמד שלנו לאירוויזיון 

קובי מרימי – המועמד שלנו לאירוויזיון, מדור: תרבות, מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 17/02/2019

מספר המזל של קובי מרימי הינו 2, המעיד על כך שקובי הינו אדם בעל רגישות גבוהה מאוד, עם מצבי רוח משתנים שרגיל להיות לבד וצריך ללמוד לחיות בשותפות עם הסובבים אותו. יש לו נתינה גבוהה ותמיד ישמח לעזור , אך לעיתים יקשה עליו להביע את רגשותיו בקול. השירה והמשחק הם כלי התקשורת שלו בינו לבין הסביבה.

שנת המזל שלו מיום הולדתו האחרון הוא 2 ועובדה זו מתרחשת בעיתוי מצוין עבורו וזאת, כיוון שבכל שנה מתחלף מספר שנת מזל וכאשר מספר שנת המזל מגיע לחפיפה עם מספר המזל 2,( אירוע המתרחש אחת לתשע שנים), הרי שזו שנה של התחלת מחזוריות חדשה בחיים ועובדה זו מעולה עבורו , כיוון שבדיוק השנה קובי מרימי פותח חיים חדשים ובהחלט טובים יותר.
הכוכב המאפיין את קובי מרימי הוא הכוכב נפטון שגורם לאדם להיראות רגיש במיוחד. זהו כוכב שנותן לאנשים החווים אותו בצורה דומיננטית את היכולת להרגיש את הסביבה ולהשתנות ביחס אליה, כמו גם להיות יצירתיים ואומנותיים ברמה גבוהה מאוד.
מרימי עצמו בראיונות רבים דיבר בהרחבה על עובדת היותו אדם חריג וביישן. עובדה זו נובעת מעצם עובדת היותו בן מזל מאזניים שזהו כוכב שידוע מאוד בהתלבטויות שלו כאשר הוא צריך לפעול ולעיתים קרובות הוא יצטרך אדם חיצוני שיפעיל וידחוף אותו. במקרה שלו , ראינו שיש לו אמא דומיננטית שעוזרת לו ובטוח שבעתיד תתפוס חלק נרחב בפיתוח הקריירה שלו, כיוון שלקובי עצמו חסרים המרפקים, על מנת להידחף אל קידמת הבמה.
התכונה שמאוד מאפיינת את מזל מאזניים היא ההססנות הטבועה בהם ובמקרה של מרימי ישנה עוד זווית שגורמת לו כל הזמן להתלבט לפני שהוא לוקח החלטות ואין ספק שההתלבטויות האין סופיות שהיו לו פעמים רבות בעבר גרמו לו , להפסיד הזדמנויות טובות שניקרו בדרכו. ההססנות מביאה לחוסר בטחון וזהו מעגל שקשה מאוד לפרוץ אותו , אלא אם כן קורה משהו דרסטי וטוב כמו במקרה של קובי.
הזכייה הגיעה בדיוק בזמן בו קובי מרימי סוגר מעגל של תשע שנים קודמות בהם בנה את עצמו, לקראת הרגע שהגיע ועכשיו - אם ידע למצות את הפוטנציאל שנפתח לפניו, עם כישרונו הנדיר, תהייה לו הזדמנות למנף את הקריירה שלו לעוד תשע שנים שיבססו את מעמדו . כמו כן, יש לו אפשרות להתפרסם גם בחו"ל, אלא שהפעם הכול יהיה תלוי אך ורק בו ובמוכנות שלו לעבודה קשה. בנקודת זמן זו נראה לפי המפה, שקובי מרימי אכן מוכן לעבודה קשה מאוד וללקיחת אחריות הנובעת מעצם היותו מייצג את המדינה.
יש לו סיכויים טובים להתבלט באירוויזיון במידה ויבחרו לו שיר שמצד אחד יראה את היכולות הווקליות האופראיות שלו, לצד רכות ועדנה המאפיינים כל כך את אישיותו.
למעשה, אם יתנו לקובי עצמו לבחור את השיר שידבר אליו, הרי שהאינטואיציה המעולה בה ניחן , תנחה אותו לבחור את השיר הנכון ויש לו ולנו סיכויים טובים - ועל כך, נברך אותו להצלחה מלאה.

בהצלחה ושבוע טוב
צילה שיר אל , 0522248626מקור התמונה
https://www.facebook.com/kobkobmarimi/photos/a.344384926290923/344384932957589/?type=3&theaterתגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: