בי וומן » כתבות » השבוע נגיד מזל טוב למזל החודש

השבוע נגיד מזל טוב למזל החודש 

השבוע נגיד מזל טוב למזל החודש, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 24/02/2019

תאריך המזל: בין ה-19.2 ועד ה-21.3

אלמנט המזל: מים , משתנה

סמל המזל: שני דגים שוחים האחד מול השני

איבר בריאותי רגיש: כפות רגליים

נאמנות: ייתכן מצב של חיים כפולים, או נאמנות מוחלטת לבן/בת הזוג.

תכונות טובות של המזל:

אנשים מאוד רגישים לזולת, למצב הרוח הסביבתי ולכל אנרגיה שזורמת באוויר. אינטואיטיביים, מבינים, בעלי יכולת הזדהות, בעלי יכולת הקרבה ונתינה אמיתית לזולת, יצירתיים, פיוטיים, אנשים נעימים בחברה, בעלי יכולת הקשבה, בעלי יכולת ריפוי אנרגטית.

תכונות שליליות של המזל:

חסרי יושר, מחליקים מצבים כדי לא להתעמת עם נסיבות קשות, לא יודעים להגן על עצמם, בורחים מן המציאות על ידי התמכרות כלשהי, מבולבלים, לא מעשיים, מניפולטיביים, מנצלים את היכולת שלהם להרגיש את הזולת לתועלתם האישית.

תחזית כללית שנתית לילידי המזל

שפע

כוכב השפע יופיטר הפעם מבקר בבית הקריירה שלכם ומביא אליכם את ההזדמנויות האפשריות בתחום זה וגם שינויים בהם חפצתם מזמן. מאחר וכוכב זה מגיע לבקר אחת ל12 שנים למשך שנה, הרי שזוהי בהחלט השנה שלכם ליישם את התוכניות שלכם בתחומי הקריירה ולהעז כמה שיותר. אלה מכם שחפצים לעזוב את מקום העבודה, הרי שזה הזמן הנכון ואולי אף ייתכן שיזדמנו עבורכם עוד מקומות עבודה חדשים , כיוון שכוכב זה מביא איתו מהשפע שלו ולכן בשנה זו, זה הזמן להעז ולקבל אומץ במקומות שבעבר הפחד היה משתק אתכם. תקופת מבחן משמעותית לנושא המקצועי שלכם תהייה בין החודשים מאי ועד אוג' 2019. אל תחששו משינויים – לכו על זה!


אתגר
מבחינה אישית וחברתית זוהי תקופה שבה תיבחנו על כל ההתנהלות שלכם ביחסים בין אישיים. זה בדיוק הזמן בו תרגישו מאותגרים על ידי חברים שמאוד חפצתם בחברתם, אך הנה אתם מרגישים שלא תמיד אתם מקבלים את התמיכה לה ציפיתם. עובדה זו עלולה לגרום לכם לתחושת בדידות ולעמת אתכם עם ההבנה שאולי לא תמיד פעלתם נכון והנה הגיע הזמן לשנות. ולכן, זה בדיוק הזמן להתייעץ עם אנשים מתאימים שאתם סומכים עליהם, שדעתם אובייקטיבית ולקבל מהם את הייעוץ וההכוונה כיצד לשנות ולתרום על מנת שתוכלו להגיע למעמד האישי אליו אתם שואפים ובמיוחד בין החודשים מאי ועד ספטמבר 2019.

מזל טוב
צילה שיר אל
0522248626


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: