בי וומן » כתבות » רשת בתי הספר \"נייל סטודיו\" יוצאת בפעילות ארצית למען צעירות בשירות לאומי של עמותת החצר הנשית.

רשת בתי הספר  

רשת בתי הספר "נייל סטודיו" יוצאת בפעילות ארצית למען צעירות בשירות לאומי של עמותת החצר הנשית., מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, פמיניזם
פורסם בתאריך: 26/02/2019

במהלך השבוע שסובב את יום האישה הבינלאומי, תקיים נייל סטודיו הכשרה מקצועית נושאת תעודה במקצוע מניקור לכל קבוצות השירות הלאומי של העמותה, בכל רחבי הארץ !

"נייל סטודיו"
, רשת בתי הספר ללימוד מקצועות היופי, הפועלת מעל 25 שנה למימוש חזון העצמת נשים לעצמאות כלכלית, יוצאת מדי שנה בפעילויות התנדבותיות שמטרתן העצמת נשים והכשרתן למקצועות היופי לעצמאות כלכלית.

לרגל יום האישה הקרוב, תקיים "נייל סטודיו" במשך שבוע שלם, הכשרות מקצועיות נושאות תעודה במקצוע מניקור, לכל קבוצות שירות הלאומי של עמותת "החצר הנשית" בכל הארץ. מדובר בכ- 12 קבוצות מכל רחבי הארץ, אשר כוללות נשים צעירות בשירות לאומי הנתמכות על ידי עמותת החצר הנשית.

ההכשרה המקצועית שיעברו כל קבוצות הנשים הצעירות תתקיים בסניפי נייל סטודיו ברחבי הארץ, שיפתחו שעריהן עבור הבנות, ובאמצעות מנהלות הסניפים ומורות הרשת, ילמדו את מקצוע המניקור הבסיסי ומריחת לק. ההכשרה נושאת את תעודת הרשת. בנוסף תעניק "נייל סטודיו" ערכת 'צידה לדרך' שכוללת לקים וציוד למניקור, עבור כל הבנות, על מנת שהן תוכלנה לבצע טיפולים באופן מיידי.
בריאן לידן, מנכ"ל ובעלים של רשת "נייל סטודיו" אומר כי " הרשת חרטה על דיגלה את חזון העצמת נשים לעצמאות כלכלית, וחיזוק אוכלוסיות הנשים מכל הסוגים הוא סוג של מאבק מתמשך שלו אנו שמחים לתת יד וידע כל אימת שנוכל. אני שמח על שתוף הפעולה ומקווה שלימים אותן בנות יבואו ללמוד בהרחבה את רזי המקצוע ויתפתחו בשוק העבודה המניב של מקצועות היופי ".
ממנכ"לית עמותת החצר הנשית, לירון אזולאי נמסר כי "אנו מקפידות בעמותה לקדם את 12 הקבוצות של נשים צעירות בשירות לאומי הנתמכות על ידינו ברחבי הארץ, להכשיר אותן לעשות התנדבות משמעותית, להעשיר וללמד אותן בתכנים שיהפכו אותן לנשים חזקות, פעילות ומלאות בידע. כמו כן אנו דואגות להן לגיבוש, חוויות חברתיות וכן לימודיות וכל אלו על מנת שיהיו להן כלים להתמודד בחברה ולהשתלב בשוק העבודה. זו התנדבות נפלאה של רשת בתי הספר , להעניק יום מקצועי בתחום כיפי שיכול לתרום לכל אחת ואחת ".
עמותת החצר הנשית בישראל היא ארגון תומך בנשים מכל קשת האוכלוסייה הפועל ללא מטרות רווח, הקיים כבר 15 שנים ופועל לקידום מעמדן ודימויין של נערות ונשים צעירות המתמודדות עם מצבי סיכון בישראל.
לבירור על קורסים מקצועיים חייגו לנייל סטודיו : 1-700-700-037 |
לפנייה לעמותת חצר נשית: - | 03-525-7308
neil.jpg
שתפ נייל סטודיו ועמותת החצר הנשית מימין בריאן לידן מנכל נייל סטודיו לירון אזולאי מנכלית עמותת חצר נשית ומרטין קופר
צילום - יח"צ


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: