בי וומן » כתבות » משדרגים את חדרי הילדים

משדרגים את חדרי הילדים 

משדרגים את חדרי הילדים, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 03/03/2019

חדרי הילדים הפכו עם השנים למוקד חשוב ומרכזי בתכנון הבית הישראלי. כיום, בבתים רבים, ניכר כי מושקעת בהם מחשבה בעיקר על האופן בו ניתן יהיה להתאימם לכל גיל ועל כן מוטמעים בהם אלמנטים המגבים תפיסת עיצוב בוגרת ואיכותית, זאת מבלי לגרוע מאופיים הדינמי והצעיר. אחד הפריטים העונים יותר מכל על דרישה זו הם הפרופילים הדקורטיבים שהפכו לפופולריים ביותר בזכות יכולתם להעשיר את מראה החלל ובד בבד להותיר אותו נקי, ניטרלי ואוורירי.


fold2.jpg
באדיבות חברת דקור סטאר, תכנון ועיצוב שירלי דן, צילום שי אדם"כיום, כשניגשים לתכנן את חדרי הילדים, הרציונל הוא ליצור מעטפת קלאסית מוקפדת שתהווה בסיס איכותי לתפיסות עיצוב שישתנו וודאי לאורך השנים", מסבירה גלי שמיר, מעצבת הבית של חברת Décor star. "אנו רואים יותר ויותר אדריכלים ומעצבים שבוחרים לשלב בחדרים קרניזים ופאנלים דקורטיביים, מסגרות לדלתות וספריות וכן רוזטות וקישוטי מנורות שמהווים תשתית מצויינת שלא צריך להחליף וכשרוצים לגוון ולשנות סגנון או צבעוניות ניתן לעשות זאת על ידי החלפת פירטי ריהוט ואקססוריז".

כלל המוצרים של חברת Décor star עשויים מחומרים איכותיים, עמידים וידידותיים לסביבה ועל כן מתאימים במיוחד לחדרי הילדים. הודות לטכנולוגיות הייצור המתקדמות של החברה כל אלמנט זוכה לרמת גימור גבוהה ומוקפדת המאפשרת לו לרכך את מראה הפינות החדות שבין הקיר לרצפה ולתקרה, ליצור מסגרות מסוגננות לתמונות ומראות וכן להוסיף אלמנטים מיוחדים לדלתות חלונות, תאורה ועוד.


Décor star- רחוב המרכבה 26, חולון
fold1.jpg
באדיבות דקור סטאר, תכנון ועיצוב שלומי בוטנסקי, צילום יואל אליווה


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: