בי וומן » כתבות » מזל טוב לילידי מזל החודש טלה

מזל טוב לילידי מזל החודש  טלה 

מזל טוב לילידי מזל החודש טלה, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 18/03/2019

תאריך המזל: בין ה-21.3 ועד ל-21.4
סמל המזל: טלה
אלמנט: אש, יוזם
איבר בריאותי רגיש: ראש

תכונות חיוביות של המזל:
אוהבים להגיע ראשונים לכל מקום. פתוחים וחביבים באופי, פעלתנים מאוד, אוהבים פעילויות עם אלמנט של אומץ, אוהבים להיות בתנועה, בעלי יוזמה, , יש להם כריזמה טבעית, סולחים בנקל, פופולאריים בכל מקום, בעלי יכולת נתינה.

תכונות שליליות של המזל:
פועלים בצורה אימפולסיבית מבלי לחשוב ולתכנן מראש מה לעשות, אוהבים נוחיות ולא לקחת אחריות, דואגים קודם כל לעצמם, ילדותיים בגישתם לחיים, אוהבים להתגאות בכל דבר, מתרגזים מהר, קשה להם לדחות סיפוקים וכל דבר רוצים מייד!

הסתגלות למסגרת: בכל מצב תמיד ינסו להתבלט כך שבמידה והם נמצאים עם דמות חזקה מהם והמשרה אוירה סמכותית, הרי שלא יסכימו לקבל את הנהגתו וינסו לערער על סמכותו...
תחביבים: כל תחום עיסוק שיש בו אומץ יתאים לטלה האנרגטי להוצאת המרץ הבלתי נדלה שלו וזאת בנוסף לתחביבים המכילים בתוכם דינאמיקה ותנועה.
נאמנות : עליהם נאמר המשפט "כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת"....
והדבר מתאים לגברים ונשים כאחד.

תחזית שנתית לילידי המזל


שפע
הכוכב יופיטר שמביא איתו מזל והצלחה יבקר השנה במקום שבו תרגישו מחוברים יותר לנעשה מסביבכם וברצון שלכם לשנות תפיסת עולם ולעשות דברים מעניינים ושונים ממה שעשיתם עד כה. לימודים וחשיבה מחוץ לקופסא בדרך מאוד יצירתית וחדשנית תביא אתכם לרעיונות חדשים ומשמעותיים שיתממשו בעשייה ויעזרו לכם לשנות את עולמכם ולהגיע למקום אותו אתם רוצים עבור עצמכם. בזמן הנסיגה הקרובה בין מאי לאוגוסט הרשו לעצמכם לנסוע לחו"ל על מנת להתאוורר ולקבל אנרגיה חדשה לקראת שנת 2020 שבה יגיע כוכב השפע אל בית הקריירה שלכם וייתן לכם הזדמנות משמעותית לבנות את עצמכם וליהנות מההשקעה הרבה שהשקעתם. תרגישו שהנה יש מי שמפרגן לכם ואכן תהייה זו שנה של התחלות חדשות וצמיחה בנושאי הקריירה.
קושי –
ההתנהלות שלכם במשך כל השנה האחרונה הראתה לכם שעליכם לעשות שינוי משמעותי בכל הנוגע לתחום העבודה והקריירה בחייכם. פעלתם לפי תפיסת העולם שלכם, אך שנראה שהיא לא בהכרח תאמה לאחרים למרות שהשתדלתם לעשות את מירב המאמצים. גם השנה תאלצו להתמודד עם שינויים וקשיים שהחיים מציבים בפניכם על מנת שתפתחו תפיסת עולם חדשה. אל תקחו יותר מדי ללב את התחושה שפחות מפרגנים לכם למרות ההשקעה המשמעותית שלכם בקריירה. הכל יביא אתכם להתחלות חדשות שמתבשלות בתוככם כעת. קשיים נוספים יגיעו לצד התחלות חדשות בין החודשים מאי ועד ספטמבר 2019. זה הזמן למרות הקשיים לפרוץ קדימה עם עשייה חדשה ואף שונה לחלוטין ממה שהורגלתם לה עד עכשיו. אתם בונים את הקריירה שלכם ואתם בתנופה קדימה. בהצלחה !בברכת מזל טוב ושבוע טוב
צילה שיר-אל
0522248626


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: