בי וומן » כתבות » רגע לפני פסח שחקנית חדשה נכנסת לזירה:

רגע לפני פסח שחקנית חדשה נכנסת לזירה: 

רגע לפני פסח שחקנית חדשה נכנסת לזירה:מאת: מערכת האתר, מדור: צרכנות, מוצרים
פורסם בתאריך: 08/04/2019

רגע לפני שבכל רחבי ישראל מתחילות ההכנות הרחבות לקראת חג הפסח, מותג מוצרי החשמל הגרמני FAKIR נוחת לראשונה בארץ, ומציג מגוון רחב של מוצרים, ביניהם שואבי אבק, מאווררים, מיקסרים, מגהצים ועוד.

הכניסה של השחקן החדש צפויה להכניס שינוי משמעותי בשוק שואבי האבק בארץ, אשר נהנה מצמיחה של כמעט 200% במכירות בשנתיים האחרונות, שכן המותג הגרמני מוכר ברחבי העולם בעיקר בזכות שואבי אבק בטכנולוגיה מתקדמת.

השואבים של FAKIR מציגים פתרונות ייחודיים בשוק, כמו זמן טעינה קצר עד פי שמונה מהשואבים של החברות המתחרות, מסילות טלסקופיות שמונעות כלל את הצורך להתכופף, עמדות טעינה ללא צורך בקיבוע לקיר, שיטת היניקה הבלעדית Air Wave המאפשרת לשאוב גם כאשר המיכל מלא, מערכת צנטריפוגלית שמייעלת את השאיבה בזכות הפרדה מלאה בין זרימת האוויר לאבק הנשאב לתוך המיכל,
ועוד. גם בארץ יציג המותג מבחר רחב מאוד - משואבי סטיק שזוכים לפופולריות גוברת בשנים האחרונות, דרך שואבים נטענים קטנים ועד שואבים נגררים, בטווח מחירים של 249-1,990 ש"ח.

בין הפריטים הבולטים הנוספים שיציג המותג בארץ ניתן למנות את קוצץ המזון האייקוני Trex, אשר מוכר בזכות העוצמה הגבוהה שמגיעה עד כ-500 וואט, ולהב הנירוסטה הכפול (249 ש"ח), כמו גם המגהצים העוצמתיים המגיעים ל-150 גרם אדים בדקה.

קבוצת הענק החלה את דרכה בתחום מכשירי ניקוי הרצפות כמעט לפני 90 שנה, ובמהרה הפכה לשחקנית מרכזית ומובילה בתחום. בעקבות הצלחתה הרבה, הוסיפה בשנות ה-50 לקו המוצרים גם את קטגוריית מכשירי החימום הביתי. כיום היא נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום מוצרי החשמל הביתיים, ומוצריה נמכרים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם.

קבוצת FAKIR מתהדרת באחת ממחלקות המחקר והפיתוח המתקדמות והגדולות בעולם, והיא מוכרת גם בזכות החשיבות הרבה שהיא מייחסת לשמירה על כדור הארץ. כבר בשלב הפיתוח מושם דגש על חיסכון מקסימלי במשאבים - הן בעת הייצור והן בזמן השימוש, ומאוחר יותר - גם על המיחזור.

מי שמייבאת את המותג לארץ היא קבוצת קלינטון סחר, אשר נכון להיום מייבאת לארץ מספר מותגי חשמל בינלאומיים, ביניהם TEKA ו-NORMANDE. מוצרי הקבוצה נמכרים ברשתות ובחנויות מוצרי החשמל הבולטות בישראל.

"מחלקת הפיתוח בקלינטון סחר בחרה להשקיע במותג הזה בגלל האטרקטיביות שלו בשוק העולמי, והיתרונות הטכנולוגיים אותם הוא מציג בשוק שצומח מאוד בשנים האחרונות. אנחנו מאמינים שהמוצרים יתאימו מאוד לקהל המקומי, שכן מדובר במחירים אטרקטיביים מאוד ביחס לשוק לצד איכות גבוהה, ופתרונות חדשים לחלוטין שהוא ינגיש לישראלים", אומר אסי ארביב, מבעלי קלינטון סחר.

מוצרי FAKIR יימכרו ברשתות החשמל המובילות ובחנויות החשמל המובחרות


תמונה בראש הכתבה: ranger electronic שואב של FAKIR_ 790 שח בחנויות היבואן קלינטון סחר וברשתות החשמל המובחרות_ (צילום יחצ)


trex.jpg
trex dual - קוצץ המזון העוצמתי של FAKIR_ 249 שח בחנויות היבואן קלינטון סחר וברשתות החשמל המובחרות_ (צילום יחצ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
FAKIR, מוצרי חשמל