בי וומן » כתבות » שפה עיצובית חדשה

שפה עיצובית חדשה 

שפה עיצובית חדשהמאת: מערכת האתר, מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 23/04/2019

עיצוב פנים עכשווי ואיכותי הוא כזה המותח גבולות, מגשר בין עולמות וחושף לעיני כל עיצובים שונים, יצירתיים, אל מחוץ לקופסה שמתבלטים במרחב ויוצקים בו תוכן ואופי. כך גם בפרטי הריהוט של גלריית פשטות, המתמחה בעיצוב וייצור מטבחי בוטיק בהתאמה אישית, מטבחים המאופיינים בקו כפרי ונגיעות תעשיתיות, שמצליחים לשחזר את תמת העיצוב האייקונית תוך מתן אינטרפטציה חדשנית המותאמת לימנו אנו.

מעצבי החברה, שמגיעים מעולמות העיצוב השונים, לוקחים את תחום עיצוב המטבחים צעד אחד קדימה על ידי יצירת שפת עיצוב חדשנית המגבה קו אמנותי, צעיר ומרענן. בתוך כך הם משלבים בעיצוביהם פריטים ואלמנטים הלקוחים מעולמות תוכן מגוונים כמו הבניה, החלקאות והתפירה ומשלבים אותם בהרמוניה בתוצר הסופי. כך למשל פתחי איוורור ואינסטלציה, רשתות לולים ניטים ועוד. והתוצאה? מעוררת השראה.

לדברי מאיה קוגן, מבעלי הגלריה, מתכות מסוגים שונים המשולבות במטבחים ביישומים יחודיים, מציינות התפתחות ואינטרפטציה חדשנית באופן המותאם לעולם המודרני של היום. יש בנו געגוע לעולם של פעם, לראשוניות, ועם זאת אנחנו שואפים ליצור מטבחים פונקציונליים ואפקטיבים שצועדים עם הזמן, כך שלמעשה אנחנו עובדים עם שני עולמות מקבילים שמשתלבים לכדי יחידה אחת".

במטבחים משולבים חומרים בטקסטורות שונות ומשתנות בהתאם לקונספט הפרויקט ובמינון מעודן ומדויק שיוצר חמימות ומשקף את אופיים של בעלי הבתים. בתוך כך, חומרים כמו אבץ, פליז, ברזל ובטון מתקיימים לצד העץ שמהווה חומר חשוב ומרכזי נוסף בתפיסת עיצוב המטבחים. "זהו תוצר של שפה שפיתחנו במסגרתה אנחנו יוצרים עיבוד מחודש של המתכות, לעיתם על ידי תהליכים כימים ואחרים" מסבירה קוגן, "אנחנו דואגים לשלב את האלמנטים באופן שאינו משתלט על החלל ובמינונים הנכונים, בכך הפרטים נראים כתכשיטים לכל דבר ומיושמים בשליטה מלאה בהתאם לצרכי ורצונות הלקוח".

גלריית פשטות- רחוב הברוש 47 מושב נווה ימין טל. 073-7599123
padh222.jpg
פשטות מטבחים, (צילום סטודיו DnA)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
נגרות, עיצוב מטבחים, מטבחי פשטות