בי וומן » כתבות » בן צבי מ-א\' ועד ת\'

בן צבי מ-א' ועד ת' 

בן צבי מ-א' ועד ת', מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 08/05/2019

מעצב הרהיטים יפרח בן צבי ידוע כמי שמצליח לצקת בעיצוביו מימד קונספטואלי המשפיע על החלל כולו, בין אם מדובר ב- piece אחד או במכלול כולו. כך גם בדירה בהרצליה, עבורה עיצב את פירטי הריהוט מא' ועד ת'.

בעלי הדירה נתנו למעצב את המנדט ליצור עבורם ריהוט לחללים בהם ניכרת חתימת ידו, ובה בעת עונים במדויק על צרכיהם ומאווייהם. אלה מייצרים את סיפור המסגרת של הבית כולו ויוצרים שפה עיצובית קוהרנטית והרמונית. החומרים הקלילים והמנימליסטיים עימם עבד נאמנים לתפיסת עיצוב מודרנית ופיסולית ומשתלבים ומאזנים את רצפת הפרקט שמוסיפה נופך חמים במרחב. בולט במיוחד קיר הסבכה, החוצץ בין חדר העבודה לאיזור הציבורי שמאפשר קשר עין ודוגמתו חוזרת במרומז גם בכיסאות שבמרפסת.

אולם התצוגה של בן צבי משמש כ- ONE STOP SHOP לאדריכלים ומעצבים וכן לציבור הבונים והמשפצים ומציע פתרונות CUSTOM MADE יצירתיים ופרקטים המשתנים בהתאם לצרכי הפרויקט וממדיו. פתרונות הנגרות המתקדמים, לאלמנטים מובנים כדוגמת חדרי ארונות, אמבט וספריות וכן לרהיטים ניידים כמו שולחנות אוכל וקפה, יסאות, שידות ומערכות ישיבה מאפשרים ליצור תפיסת עיצוב ייחודית והרמונית שאין שניה לה.
יפרח בן צבי- רחוב הפרחים 52 רמה"שyfr2.jpg
יפרח בן צבי, (צילום שי אפגין)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: