בי וומן » כתבות » סיפורי בדים

סיפורי בדים 

סיפורי בדים, מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 08/05/2019

הטקסטיל נחשב כבר מאות שנים כציר חשוב ומרכזי בתחום עיצוב הפנים- פונקציונלי ודקורטיבי כאחד- ובתוך כך, לוילונות תפקיד משמעותי בהגדרת החלל ותפיסת עיצובו. שכטר בוטיק המוערך, שמפתיע מידי שנה בקולקציות טקסטיל יצירתיות ונועזות פרי עיצובו של האמן הרב תחומי שים אדרי, מציעה במקביל מחלקת וילונות ותיקה ומהימנה הפועלת מזה כשלושים שנה ואמונה על פרויקטים מהגדולים והמרשימים בישראל- פרטיים ומסחריים.

במחלקה המקצועית, שאמונה על הנושא בפרויקטים מהמובילים בארץ ובהם הוט מונטיפיורי בתל-אביב, ניתן למצוא את כל מה שצריך על מנת ליצור מערך וילונות מושלם בשלל סגנונות ובהתאמה מושלמת לצרכי הפרויקט. בתוך כך מגוון רחב של בדי הצללה והאפלה בצבעים, טקסטורות וסוגי בדים שונים, מסילות וכיוב' המתוכננים, נתפרים ומותקנים על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום ובאופן מדויק ומוקפד.

מחלקה זאת מהווה נדבך נוסף בבוטיק, שנתפס על ידי מעצבים, אדריכלים וחובבי העיצוב כ-ONE STOP SHOP ובו בדי ריפוד, שטיחים, טקסטיל מעוצב, אקססוריז לבית ועוד בייבוא בלעדי של בתי עיצוב מובילים מאיטליה, ספרד ובריטניה בין המותגים בולטים שמות גדולים כמו Osborne&little ,Alhambra Gaston&Daniela ,wall&deco ועוד רבים וטובים.להשיג בשכטר בוטיק- הרצל 65 תל-אביב

sche.jpg

וילונות שכטר בוטיק, (קרדיט יחצ)

schecter.jpg

וילונות שכטר בוטיק, (קרדיט יחצ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: