בי וומן » כתבות » איפארמה

איפארמה 

איפארמה, מדור: בריאות, רפואה
פורסם בתאריך: 03/06/2019

"איפארמה" האתר הגדול בישראל המרכז את כל המוצרים הדרושים לכל המשפחה - החל מתרופות, מוצרי קוסמטיקה ואיפור, עבור בעזרי בטיחות, ויטמינים ותוספי מזון וכלה בציוד רפואי ביתי או מוצרי ספיגה למבוגרים.


"איפארמה" הינו אתר בנוי באופן כזה המחולק לקטגוריות שונות, כך שכל גולש- צעיר כמבוגר- יוכל להתמצא בו בקלות. הקטגוריות עצמן מחולקות אפילו לפי מותגים, כך שכל מי שרגיל למוצר מייצרן מסויים, יוכלו לאתרו בקלות רבה ובאופן מאוד נוח לטעמי.

המוצרים באתר מסומנים באופן מאוד אטרקטיבי בכוכבים שמבשרים על אחוזי ההנחה החלים עליהם, כך שעבור הגולשים ברורה מאוד הכדאיות, באם קיימת, לעומת המחירים הרגילים בהם הוא מורגל לרכוש את מוצריו.

ברכישה באתר איפארמה מובטחות מתנות בדמות מוצרים מוקטנים או מוצרי מתנה בגודל מלא (משתנה באתר), על כל רכישה ספציפית על פי הקטגוריות. לדגומה- אני רכשתי באתר משחות שיניים, ועל כל רכישה בתחום בריאות הפה- מקבל הלקוח מי פה של ליסטרין במתנה. באם הייתי רוכשת אחד מהמוצרים של ד"ר עור למשל- הייתי מקבלת תכשיר ניקוי לפנים של המותג, במתנה. משתלם!)
המותגים המוכרים הנמכרים באתר רבים מאוד ומגוונים: אלטמן, סולגאר, פארמה גורי, אוונט, סבוקלם, ד"ר עור, קולגייט ובקיצור- כל מה שאתם צריכים ומעדיפים, סיכוי גדול מאוד שתמצאו שם כולל טיפוח קוסמטיקה ואיפור
במידה ואחד מהמוצרים אזל מהמלאי, נציגי ההזמנות יוצרים עם הלקוח קשר טלפוני כבר באותו היום או למחר ומעדכנים. במידה ובעת הליקוט עצמו מתגלה החוסר- יוצרים קשר עם הלקוח ומבררים האם יהיה מעוניין במוצר חלופי, או בזיכוי.
איפארמה היא חלק מקבוצת פישמן ומעסיקה יותר מ-100 עובדים, שחלקם בעלי מוגבלויות. החברה מייבאת תרופות 29 ג' (כלומר- כאלה שלא נמצאות בסל הבריאות) ומספקת את מגוון התרופות הרחב ביותר תחת קורת גג אחת.

החברה מפעילה מוקד הזמנות שפועל 6 ימים בשבוע. פרט חשוב לדעת הוא שאפילו שירותי ההובלה של איפארמה מאושרים על ידי משרד הבריאות ויש להם תו תקן המאשר את ההובלה.
logo.png

* מקור התמונה למעלה- shutterstock_531463114


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: