בי וומן » כתבות » הכפרי הוא הלבן החדש במטבח!

הכפרי הוא הלבן החדש במטבח! 

הכפרי הוא הלבן החדש במטבח!



, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 17/06/2019

שלושת העוסקים במלאכה - בני הזוג מאיה ואלכס קוגן ואביה של מאיה, יוסי עצמון. קונספט הגלריה, שחוגגת בימים אלה ממש 15 שנות עשייה, החלה סביב שולחן האוכל הביתי. השלושה מגיעים מעולמות העיצוב השונים: ברזומה העשיר של יוסי עצמון ניתן למצוא עיצוב תפאורות לתיאטרון, לקולנוע ולתכניות טלווזיה שכולנה גדלנו עליהן בהן הצריף של תמרי, ריצ'רץ' ועוד רבות וטובות. מאיה, שחוותה ונשמה את העיצוב מבית המשיכה באופן טבעי ללימודי עיצוב פנים. את נסיונה המקצועי היא מיישמת בחללי המטבח עם עיצובים מחוץ לקופסה, כך גם אלכס, שנשבה בקסמי המקצוע ונשאב לחדוות היצירה.

ב"פשטות" לוקחים את הסגנון הכפרי צעד אחד קדימה ויוצרים שפת עיצוב חדשה המגבה קו צעיר, שובב, מתוחכם ושנון. יותר שיקי ואומנותי, בזכות טכנולוגיות חדשות, פתרונות פרזול מעוצבים ומתקדמים, לצד שילובים של חומרים וצבעים, שמתאימים גם לבתים עם סגנונות אקלקטיים, מודרניים או מינימליסטיים.

"מכיוון שהמטבח הוא אחד האיזורים בבית שנרצה שישמש אותנו במשך שנים ארוכות, חשוב שלא להיכנע לטרנדים ומגמות חולפות ולעצבו בקו קלאסי ועל זמני שהוכיח שעומד במבחן הזמן", מסביר אלכס קוגן. "הסגנון הכפרי, שנחשב לאהוב במיוחד על הישראלים, מוסיף להתפתח. זהו המראה הביתי העוטף והסנטימנטלי שעושה את שלו, ויופיו טמון דווקא בפשטותו והוא זוכה למנעד רחב של אדפטציות וגימורים".

מעצבי הגלריה מקפידים לשלב בעיצוביהם פריטים ואלמנטים הלקוחים מעולמות תוכן מגוונים כמו הבניה, החלקאות והתפירה המיושמים בהרמוניה בתוצר הסופי. כך למשל פתחי איוורור ואינסטלציה, רשתות לולים ניטים ועוד. כבר ממבט ראשון בולט השימוש בחומרי גלם ייחודיים, איכותיים ויוקרתיים שהופכים את המטבחים המיוצרים בגלריה ל-One of a kind' , זאת בהתאם לצרכים המדויקים של הלקוח. החזיתות, והפרזול עשויים מחומרים המותאמים למראה אותו רוצים להשיג, זאת בעבודת יד ובטכניקות מוקפדות. מתכות מסוגים שונים המשולבות במטבחים ביישומים יחודיים, מציינות התפתחות ואינטרפטציה חדשנית באופן המותאם לעולם המודרני של היום. "יש בנו געגוע לעולם של פעם, ועם זאת אנחנו שואפים ליצור מטבחים פונקציונליים ואפקטיביים שצועדים עם הזמן". מסבירה מאיה. "זהו תוצר של שפה שפיתחנו במסגרתה אנחנו יוצרים עיבוד מחודש של המתכות, לעיתם על ידי תהליכים כימים ואחרים" אומרת מאיה. "אנחנו דואגים לשלב את האלמנטים באופן שאינו משתלט על החלל ובמינונים הנכונים, בכך הפרטים נראים כתכשיטים לכל דבר".


הגלריה הבוטיקית, במושב נווה ימין הפסטורלי (בסמוך לכפר סבא) מהווה מוקד יצירה מעורר השראה למעצבי המטבחים וגם למבקרים. היא מהווה תצוגת תכלית למגוון מטבחים ובתוך כך ניתן להתבונן ולחוש בניואנסים שונים של חומרים, צבעים, גימורים וכן במגוון פירזולים יחודיים ויוצאי דופן המיוצרים טיילור מייד. לצד הגלריה ממוקמת הנגרייה, שם הופכים הרעיונות למציאות.

גלריית פשטות- רחוב הברוש 47 מושב נווה ימין טל. 073-7599123

dna.jpg
בוטיק פשטות, (צלם אסף שמע)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: