בי וומן » כתבות » עוברים דירה? איך תארזו נכון? עם keepit קיפאיט המעבר חלק מהיר וקל!

עוברים דירה? איך תארזו נכון?  עם keepit קיפאיט המעבר חלק מהיר וקל! 

עוברים דירה? איך תארזו נכון? עם keepit קיפאיט המעבר חלק מהיר וקל!, מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 26/06/2019

למתח ולחץ רב. אחד הגורמים התורמים להקלה על הלחץ ומבטיחים מעבר קל ורגוע יותר הוא אריזה שתוכננה מראש ובאופן יעיל כך שתעברו את המשימה בצורה נכונה.


אחד הדברים העיקריים שמוציאים אנשים משלוותם בזמן מעבר דירה הוא התחושה שכל הבית באלגן שהם לא יודעים איפה נמצא כל דבר כי הכל ארוז ומבולגן ונדמה שיש להם הרבה יותר ציוד מכפי שאי פעם זכרו, ומכפי שהם בכלל צריכים. אז קבלו מספר טיפים לאריזה בטוחה ונכונה שתסייע לכם למעבר קל ופשוט.
טיפים ועיצות לאריזה נכונה

1.לארוז מראש – אל תשאירו את האריזה לשבוע האחרון בלבד. תמיד תגלו במהלך האריזה שיש לכם הרבה יותר מה לארוז ולאחסן את תכולת הדירה מכפי שחשבתם, ואם תהיו לחוצים בזמן תארזו בצורה לא מסודרת. שבועיים שלושה לפני יבטיחו אריזה שפויה והחלטות נכונות.
2.אורזים כל חדר בנפרד - חלקו את תהליך האריזה לחדרים, ונסו למצוא ארגזים בצבעים שונים לכל חדר או סימונים ברורים אחרים.
3.ארזו מה שנמצא בשימוש - אם אתם עוברים בקיץ , ארזו קודם כל את בגדי החורף, אם אתם אורזים את המטבח, ארזו ראשית את הכלים שמשמשים אתכם לעיתים רחוקות יותר.
4.רשמו על הארגזים - אל תתעצלו לכתוב ולפרט מה התכולה של כל ארגז, זה יעזור לכם גם בפריקה וגם בזמן שנותר עד המעבר, מה שמוביל אותנו אל הטיפ הבא.
5.אל תסגרו את הארגזים – אלא אם כן מדובר בארגזים של ציוד מהבוידעם שאין לכם שום שימוש בו, אל תסרו את הארגזים עד הרגע האחרון, על מנת שתוכלו להוציא מהם חפצים שתצטרכו פתאום.

צוות המומחים המקצועי והמיומן של קיפיט keepit ישמח להעניק לכם ייעוץ ושירות בנושא של אחסון תכולת הדירה שלכם וכל תכולה נוספת.
keep.jpg
קיפאיט - עוברים דירה (צילום יחצ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: