בי וומן » כתבות » הן תמיד שם- חשיבות הידיות..

הן תמיד שם- חשיבות הידיות.. 

הן תמיד שם- חשיבות הידיות.., מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 27/06/2019

ידיות הפכו כבר מזמן לציר חשוב ומרכזי בקביעת תפישת העיצוב השולטת בבית. הן אולי קטנות בגודלן אך יכולות להשפיע באופן גורף ומשמעותי על נראות החלל, בין אם הן צבעוניות ונועזות, אמנותיות ומתוכשטות או קלאסיות ומסורתיות. חברת דומיסיל, המתמחה בייבוא פרטי פירזול מעוצבים לבית, מציעה מגוון רחב וכמעט אינסופי של ידיות ריהוט מעוצבות שמתאימות לכל סגנון, תקופה או שלב בחיים ובעוד שהידיות נחשבות כפריט שקל, נוח וזול לשנות ולהחליף, סביר שמרביתן תלוונה אתכם למשך עשורים בזכות איכותן ועיצובן המוקפד.


carr.jpg
ידיות מעוצבות של דומיסיל בפרויקט המעצבת ליאת ניר בלזר, צילום שירן כרמלכך גם בבית מעורר השראה אותו עיצבה ליאת ניר בלזר, שהשכילה לשלב ידיות קלאסיות במרחב עתיר צבע, חומרים וסגנונות שמתגבשים לכדי יצירה אחת. המעצבת השכילה לשלב ידיות נחושת מסוגננות המאזנות את העושר הצבעוני בחלל. את צורניותן התאימה למכלול כך שיתאימו במדויק לאיזור בו הן ממוקמות. כך למשל ידיות בגיאומטריה ישרה או לחילופין ידיות מעט יותר מעוגלות.

בזכות טכנולוגיות ייצור מתקדמות, מצליחים המותגים אותן מייבאת דומיסיל ליצור ידיות קלות ועמידות במיוחד מחומרים טבעיים או תעשייתים המדמות חומרים ומרקמים. הידיות המוצעות באולם התצוגה הן בטווח מחירים רחב ובשלל גדלים ומשיכות בהן ידיות כפתור, ידיות לחיצה, משיכה, הזזה ועוד.להשיג באולם התצוגה של דומיסיל: לח"י 24 ב"ב

liat.jpg
ידיות מעוצבות של דומיסיל בפרויקט המעצבת ליאת ניר בלזר, (צילום שירן כרמל)


*תמונה בראש הכתבה-ידיות מעוצבות של דומיסיל בפרויקט המעצבת ליאת ניר בלזר, (צילום שירן כרמל)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: