בי וומן » כתבות » סטודיו PRAT LIVING מתרחב ומשיק חווית עיצוב כובשת וקסומה בחלל חדש בשכונת גן החשמל בתל אביב לצד הצצה לקולקציית החורף של המותג הדני הנחשק Bolia.

סטודיו PRAT LIVING מתרחב ומשיק חווית עיצוב כובשת וקסומה בחלל חדש בשכונת גן החשמל בתל אביב   לצד הצצה לקולקציית החורף של המותג הדני הנחשק Bolia. 

סטודיו PRAT LIVING מתרחב ומשיק חווית עיצוב כובשת וקסומה בחלל חדש בשכונת גן החשמל בתל אביב לצד הצצה לקולקציית החורף של המותג הדני הנחשק Bolia., מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 04/07/2019

PRAT LIVING- סטודיו לריהוט, אקססוריז ועיצוב פנים המתמחה בייבוא מותגי איכות מרחבי אירופה, מתרחב לחנות חדשה ב- גן החשמל 4, ת"א, ומספק חווית עיצוב כוללת בניחוח דני משובח. החנות החדשה מתפרסת על שטח של כ – 200 מ"ר ומחולקת לפינות מעוצבות, בהם תוכלו לראות את מגוון הרהיטים והאקססוריז, כולל: שולחנות, כיסאות, ספות, כורסאות, גופי תאורה, שטיחים מראות, פריטי דקורציה וכלי הגשה של מיטב המותגים המובילים, כגון:BOLIA, MILLION , NORR 11, PLEASE WAIT TO BE SEATED, KRISTINA DAM, FEST, AYTM,GEJST, NOMAD,BULBUL, SARAGHINA, CEREAL. כל הפריטים בחנות מוצעים למכירה גם באתר החנות המספק בפני עצמו חווית עיצוב ממכרת ומעוררת השראה. לצד השקת החנות החדשה, חושף סטודיו PRAT LIVING קולקציה חדשה של מותג הדגל bolia דנמרק. קולקציית החורף 2020 של המותג הדני בוליה, היא בסימן טבע. על הקולקציה אחראיים לא פחות מ-35 מעצבים ממדינות אירופאיות שונות, כולם נבחרו בקפידה ודייקו את עיצוביים לאורך זמן עד לרמה הגבוהה ביותר. בוליה מציגה העונה עשרות פריטים חדשים, לצד מוצרי הליבה שממשיכים מקולקציית קודמות ועברו שדרוגים ועדכונים.

part4.JPG
Prat Living החשמל 4 תא. (צילום- גדעון לוי)
העקרונות המנחים את המותג העונה הם: ,Long lasting, Sustainability, Less but better. התפיסה, היא תפיסה של מותג בוגר, שמבין את החיים בעולם המודרני ואת הצרכן העומד במרכזם והיא תולדה של ההבנה שעלינו להאט את הקצב, להיות קשובים לצרכים שלנו ולבחור את הפריטים האיכותיים והנחוצים לנו באמת. תובנות של צרכן נבון יותר שבוחר פחות מוצרים אך איכותיים יותר, שישרתו אותו לאורך זמן, עם דגש על איכות החומר, העבודה והירידה לפרטים לצד פשטות וניקיון ויזואלי וטבע... הרבה טבע שנכנס מהחוץ אל הפנים ומשתלב הן בדקורציה, הן בצמחיה, הן בצבעוניות והן בשימוש נרחב בחומרים טבעיים העומדים בתקנים הגבוהים ביותר.

לפרטים: סטודיו PRAT LIVING, החשמל 4 ת"א.
part3.JPG
Prat Living החשמל 4 תא. (צילום- גדעון לוין )
* תמונה בראש העמוד - גדעון לוין.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: