בי וומן » כתבות » חדש בארץ: מטרו - הטיולון הקומפקטי של המותג \'ארגובייבי\' הפופולרי בהוליווד ובארה\"ב: ג\'וליה רוברטס, נטלי פורטמן, בראדלי קופר ועוד

חדש בארץ:  מטרו - הטיולון  הקומפקטי של המותג 'ארגובייבי' הפופולרי בהוליווד ובארה 

חדש בארץ: מטרו - הטיולון הקומפקטי של המותג 'ארגובייבי' הפופולרי בהוליווד ובארה"ב: ג'וליה רוברטס, נטלי פורטמן, בראדלי קופר ועוד, מדור: לאמא ולתינוק, להיות אמא, צעדים ראשונים, תינוק בבית
פורסם בתאריך: 10/07/2019

עגלה ארגונומית הראשונה בעולם-המאושרת על ידי איגוד הכירופרקטים האירופאי

חברת פופון (poupon), היבואנית הרשמית של ארגובייבי בישראל, תייבא לראשונה לארץ את טיולון הפרימיום החדש של המותג, metro (מטרו). ארגובייבי הינה חברה אמריקאית המובילה בעולם בתחום מנשאי תינוקות ארגונומיים.

החברה מרחיבה את פעילותה ונכנסת לתחום העגלות, על מנת להציע להורים פתרון איכותי ובריא לא רק במנשאים, אלא גם בעגלות. כל מוצרי החברה בעלי כל התקנים הבינלאומיים, מומלצים ע"י המכון הבינלאומי למפרק ירך IHDI ואיגוד הכירופרקטים הארופי AGR. מוצרי ארגובייבי הינם פופולריים במיוחד בקרב סלבריטאי הוליווד והעולם (צוקרברג בכבודו ובעצמו, בראדלי קופר, נטלי פורטמן, ג'וליה רוברטס ועוד).

מדובר בעגלה ארגונומית, הראשונה בעולם המותאמת לגב התינוק, עם משענת ארגונומית מרופדת ותומכת, המאושרת על ידי איגוד הכירופרקטים באירופה, כמומלצת לגב התינוק.

המטרו הינו טיולון קומפקטי במיוחד, המשלב נוחות מקסימאלית הן עבור התינוק וההורה. הטיולון מותאם לגילאי 6 חודשים ועד 18 ק"ג, בעל מידות סופר קומפקטיות (52*44*23 ס"מ) וקל משקל רק 6.3 ק"ג.

ההיתרון היחסי של הטיולון
על פני המתחרים בשוק שהוא עומד בתקנים הנדרשים לכבודה שיכולה לעלות עם הנוסע למטוס. קיפול העגלה נעשה בקלות בפעולה של יד אחת בלבד, כשהיא מתקפלת לגודל של תיק צד. לעגלה רצועת נשיאה ביד וניתן להוסיף תיק נשיאה, כדי להבטיח זוג ידיים פנויות בדרך אל המטוס.


metr2.jpgMetro-Stroller עגלת מטרו מבית ארגו בייבי במחיר השקה 1599שח צילום יחצ חולכמו כן מושב התינוק רחב במידותיו למרות גודלה הקומפקטי של העגלה (33 ס"מ), גלגלי העגלה האחוריים גדולים במיוחד, לטיולון סוכך שמש עם רשת אוויר, מנח רגליים ארוך ומתכוונן, ואחריות יצרן ל 24 חודשים.

לדברי ורד אורבך, בעלת חברת פופון: "טיולון מטרו הינו בשורה לצרכן הישראלי, מחד גיסא מוצר פרמיום ומאידך ישווק במחיר אטרקטיבי במיוחד, להורים המחפשים נוחות מקסימאלית ללא פשרות על הנושא הבריאותי. ארגובייבי מנגישים לצרכן הישראלי את "החבילה" המושלמת בכל מה שכרוך בטיולון הן לשימוש יומיומי והן לשימוש מרבי בטיסות משפחתיות. בייצור הדגם הנ"ל ארגובייבי ידעו לרדת לפרטים הקטנים, וזה בא ליידי ביטוי ביתרונות היחסיים של הדגם על פני המתחרים בשוק".

מחיר לצרכן:
לרגל ההשקה בישראל: 1,599 שח (יולי-אוגוסט), במקום 1,799 שח (מספטמבר ואילך).

העגלה מגיעה בצבע שחור עם גגון לבחירה בצבע שחור או אפור בצרוף מגן לגשם הכלול במחיר העגלה.את עגלת מטרו מבית ארגובייבי ניתן להשיג בחנויות הפרטיות המובחרות למוצרי תינוקות, ובאתר ארגובייבי ישראל


metr.jpg
Metro-Stroller עגלת מטרו מבית ארגו בייבי במחיר השקה 1599שח צילום יחצ חול


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: