בי וומן » כתבות » \"חדר משלהם\"

 

"חדר משלהם", מדור: לייפסטייל
פורסם בתאריך: 17/07/2019


מירי בלבול
מחלוצות ההום סטיילינג ממחישה את הקשר בין עיצוב לתרומה, עם ספר חדש ובו פרוייקטים של חדרים למען הקהילה, עם טיפים לשדרוג החלל
בלבול "עיצוב נכון משנה חיים, הוא הרבה מעבר לחלל יפה ונעים, הוא מפיח תקווה"

מירי בלבול, מחלוצות תחום ההום סטיילינג בישראל, משיקה בימים אלה את חדר משלהם - ספר ובו 60 חדרים שהולבשו ונבחרו מתוך למעלה מ300 פרויקטי התנדבות קהילתיים אותם יזמה וביצעה יחד עם תלמידי סקולה. הכנסות הספר הן לטובת פרויקטי התנדבות עתידיים.

סקולה
, בית הספר ללימודי הום סטיילינג אותו יסדה מירי בלבול לפני 6 שנים ממוקם ב'מתחם התחנה' בתל-אביב ולו שלוחה נוספת במושב רגבה שבצפון. בלבול חרטה על דגלו ליצור חיבור אמיתי וערכי בין עיצוב לקהילה. פרויקטי הגמר של כל מחזור מוקדשים למען הקהילה ובהתנדבות מלאה. בלבול ותלמידיה מכניסים חיים חדשים לבתיהם של הזקוקים לכך- חיילים בודדים, נוער במצוקה, ילדים שהוצאו מבתיהם בצו בית משפט, בתים לנשים שיצאו ממעגל הזנות והסמים ועוד. כאמור, מבין מאות פרוייקטים, נבחרו 60 "חדר משלהם".
לדברי מירי בלבול, יוזמת הפרוייקט ובעלת בה"ס סקולה "עיצוב משנה חיים, וכאשר הוא משולב עם תרומה לקהילה ורוח התנדבות – הוא הרבה מעבר לחלל יפה ונעים. המטרה שלנו הוא ליצור מרחב מגורים ראוי, עוטף ומחבק לאלה הזקוקים לכך, כזה שיפיח בהם תקווה וימלא אותם באנרגיות, כל זאת בתקציבים נמוכים של עד 1,200 שח לחדר ובזמן מוגבל, כאשר התוצאה שלמה, מוקפדת ובעיקר מרגשת. אני מאמינה שהדרך שבחרתי להמחיש לתלמידי סקולה את נפלאות ההום סטיילינג, באמצעות נתינה לקהילה, היא הרבה יותר מוחשית, דומיננטית ובעלת השפעה. למעלה מ 1500 בוגרים ובוגרות התנדבו במסגרת סקולה לפרוייקטים ברחבי הארץ, שהשאירו בהם חותם מקצועי וחווייתי".
מירי בלבול היא דמות סוחפת, טמפרמנטית ומרתקת- אישיות. אחרי 27 שנות שירות בצבא קבע בחיל האוויר, עשתה תפנית והחלה לעסוק בהום סטיילינג, תחום שריתק אותה מילדותה. היא מקפידה לשלב בין הלבשת חללים ותרומה לקהילה מזה עשורים, כך למשל היא האחראית על הקמת תכנית פעילות למען הקהילה של חיל האוויר, במסגרתה נרתמים החיילים לסדר ולרענן בתי נזקקים לקראת ראש השנה ופסח. מורשת שממשיכה להתקיים בחיל עד היום.

הספר "חדר משלהם " מוצע למכירה במסגרת האתר הרישמי של Sculla. מחירו 149 ש"ח וכל הכנסותיו יועברו לטובת קיומם של פרויקטים חברתיים נוספים-
bait.jpg
בית לחיילים בודדים במושב ברקאי, (צילום נויה שילוני חביב)- מתוך הספר חדר משלהם של מירי בלבול


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: